Beats Flex – bezdrôtové slúchadlá od Dr. Dre za 50 dolárov

ZDROJ | Beats by Dr. Dre

Beats by Dr. Dre patria medzi obľúbenú značku lifestylových slúchadiel. Najnovšie predstavili cenovo dostupné bezdrôtové slúchadlá Beats Flex.

Novinka ponúka funkciu Auto-Pause, takže pokiaľ si slúchadlá vytiahnete z ucha, automaticky sa pozastaví aktuálna skladba. Na lepšie prenášanie poskytujú slúchadlá možnosť ich magneticky spojiť, aby sa vám nezamotali.

Keďže značka Beats by Dr. Dre patrí pod spoločnosť Apple a slúchadlá sa predávajú v rámci Apple obchodov, disponujú aj funkciou zdieľania hudby so slúchadlami Apple AirPods, ale aj inými Beats slúchadlami. Znamená to, že môžete počúvať jednu skladbu viacerí a to bezdrôtovo v rámci jedného zdroja. Samozrejmosťou je kvalitný zvuk a dobré zvládnuté basy, ktoré slúchadlá sľubujú.

ZDROJ | Beats by Dr. Dre

Pozrite siRozhodujete sa medzi AirPods a Powerbeats Pro? Porovnali sme ich!

Čo sa týka výdrže batérie, Beats Flex sľubujú na jedno nabitie 12 hodín počúvania. V prípade, že máte slúchadlá vybité, malo by stačiť 10-minútové Fast Fuel nabitie, aby vydržali 1,5 hodiny.

Výborne je vyriešené aj nabíjanie, ktoré funguje cez integrovaný USB-C port. Práve USB-C sa stáva všeobecne akceptovaným štandardom, ktorý by mal byť do budúcna jednotný pre všetkých výrobcov. Vďaka USB-C tak ide o ideálne slúchadlá ako pre majiteľov iPhonov, tak pre majiteľov Android smartfónov.

ZDROJ | Beats by Dr. Dre

Pozrite siApple Powerbeats majú novú konštrukciu, čip H1 a prekvapivo nižšiu cenu

Vo vnútri slúchadiel nájdeme zabudovaný procesor Apple W1. Slúchadlá sa pripoja k smartfónu cez Bluetooth. Beats Flex budú dostupné v štyroch farebných spracovaniach – biela, čierna, žltá a modrá a predávať sa budú sa za cenu 49,99 dolárov.

Podľa výrobcu ide o najdostupnejšie slúchadlá od značky Beats by Dr. Dre. Predávať by sa mali od 23. októbra. Čo sa týka dostupnosti, slúchadlá by mali byť neskôr na predaj aj na Slovensku, keďže Beats by Dr. Dre produkty sa predávajú aj u nás.

ZdrojBeats by Dr. Dre

Komentáre k článku