Bang & Olufsen Beosound Emerge – nádherný reproduktor v dizajne knihy

ZDROJ | Bang & Olufsen

Značka Bang & Olufsen je známa svojimi nádhernými dizajnami. Príkladom je aj najnovší počin v podobe reproduktoru Emerge, ktorý sa bude vynímať v domácej knižnici.

Reproduktor Bang & Olufsen Beosound Emerge bol navrhnutý Benjaminom Hubertom z Design Agency LAYER. Okrem dizajnu potešia aj použité materiály, ktoré tvorí kryt z dubového dreva a tkaný textil.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Pozrite siBang & Olufsen má modulárny a opraviteľný prenosný reproduktor Beosound Level

Ovládanie funguje na základe tlačidiel v hornej časti reproduktoru. Nájdeme tu možnosť pozastaviť či zmeniť skladbu, ale aj prístup k obľúbeným rozhlasovým staniciam a playlistom. Nechýba dotykové ovládanie hlasitosti pomocou kruhového pohybu nahor alebo nadol.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Čo sa týka technických špecifikácií, reproduktor Bang & Olufsen Beosound Emerge ponúka 37 mm reproduktor pre stredný rozsah, 14 mm výškový reproduktor a 100 mm basový reproduktor. Frevenčný rozsah je 45 – 22 000 Hz a hmotnosť 1,38 kilogramu.

Reproduktor ponúka funkcie ako aktívnu kompenzáciu miestnosti, Beosonic, Bang & Olufsen Rádio, podporu pre Google Asistenta, Bluetooth 5.0, Line-in/optický vstup, Airplay 2, Chromecast či pripojenie k bezdrôtovým sieťam. Nevýhodou môže byť nemožnosť počúvania v bezdrôtovom režime.

Okrem optického vstupu, disponuje reproduktor 1 x Ethernet 10/100 Mbit portom, 1 x servisným microUSB portom a 1 x USB-C portom určeným pre napájanie. Reproduktory môžete aj poprepájať navzájom vďaka funkcii Multiroom.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Pozrite siBang & Olufsen Beosound Balance – koncentrovaný zážitok

Víziou pre Beosound Emerge bolo vytvoriť čo najtenší reproduktor, ktorý by vďaka svojej revolučnej konfigurácii meniča mohol aj napriek svojej veľkosti stále poskytovať širokopásmový a mimoriadne bohatý zvuk. Či už ho umiestnite na policu v spálni, alebo do úzkeho rohu v kuchyni, tenký dizajn Beosound Emerge vám umožní rozšíriť hudbu do novej miestnosti alebo doplniť existujúci reproduktor v rovnakom priestore bez toho, aby zaberal veľa miesta,“ hovorí Christoffer Poulsen, senior viceprezident a vedúci produktového manažmentu v Bang & Olufsen.

Pokiaľ vás Beosound Emerge reproduktor zaujal, kúpiť sa dá v spracovaní Zlatý tón za 749 € a v spracovaní Čierny antracit za 599 €.

ZDROJ | Bang & Olufsen

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku