Bang & Olufsen BEOPLAY M3 – výkonný, bezdrôtový reproduktor do vašej izby

Bang & Olufsen si pre nás pripravil zaujímavý audio kúsok v podobe reproduktoru Bang & Olufsen BEOPLAY M3. Nielenže ponúka zaujímavé funkcie, ale aj dizajn sa podaril na jednotku.

https://www.youtube.com/watch?v=dX1iA5mF4jg

Reproduktor sa prepája cez Bluetooth alebo Wi-Fi a autori nezabudli ani na podporu funkcie multi-room, takže si môžete prepojiť viacero reproduktorov v rôznych častiach domu.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Pozrite siBang & Olufsen Beoplay E4 – hybridné slúchadlá s perfektnými funkciami

Po dizajnovej stránke sa reproduktor skutočne podaril. Minimalizmus a ručne vyrábané materiály sú zárukou kvality, ktorú nám Bang & Olufsen prináša niekoľko rokov. Nie vždy sa síce oplatí si priplatiť za značku, no v prípade B&O ľutovať určite nebudete.

Reproduktor dokáže komunikovať aj s ostatnými modelmi ako napríklad Beoplay A9, A6 aM5. Nechýba podpora pre streamovanie hudby cez Chromecast, Beolink Multiroom alebo Apple Airplay.

Pre milovníkov aplikácii nechýba Beoplay app na dodatočné nastavenia reproduktoru. Čo sa týka ostatných špecifikácií, reproduktor váži 1,46 kilogramu a frekvenčný rozsah je 65 Hz – 22 000 Hz. Reproduktor disponuje 40W zosilňovačom a 40W tweeterom. Pre káblové pripojenie nechýba 3,5 mm jack

ZDROJ | Bang & Olufsen

Pozrite siBang & Olufsen Beoplay P2 – netradičný reproduktor od profesionálov

Bang & Olufsen BEOPLAY M3 sa predáva v čiernom a bielom farebnom spracovaní. Zaujímavou voľbou je možnosť výberu ochranného grilu/membrány reproduktora. Máte na výber hliníkový a textilný, ktorý vyzerá parádne.

Ak sa pýtate na cenu tohto kúsku, Bang & Olufsen BEOPLAY M3 sa predáva za 299 eur, čo nie je zrovna málo, no pri prémiovom audiu to zas nie je ani veľa. Nevýhodou pre niekoho môže byť absencia mikrofónu, a teda zariadenie nemôžete využiť ako hlasového asistenta.

Bang & Olufsen BEOPLAY M3 môže byť aj ideálnym darčekom na Vianoce, prípadne si môžete nechať poradiť z nášho zoznamu tipov na bezdrôtové reproduktory.

ZdrojBeoplay

Komentáre k článku