Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport – drahé, no štýlové plne bezdrôtové štuple

ZDROJ | Bang & Olufsen

Kvalitná značka audio zariadení Bang & Olufsen predstavila nové slúchadlá Beoplay E8 Sport. Tie síce nepotešia cenou, no po dizajnovej stránke vyzerajú perfektne.

Plne bezdrôtové štuplové slúchadlá sú ideálne na športovanie. Ponúkajú výdrž batérie 7 hodín, no vďaka nabíjacej kolíske je celková výdrž batérie okolo 30 hodín. Kolíska dokáže slúchadlá dobiť 3,5-krát. Takáto výdrž je veľmi slušná v porovnaní s konkurenciou.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Pozrite siBang & Olufsen Beosound Balance – unikát za tisíce

Čo sa týka nabíjania, stačí slúchadlá do kolísky vložiť na 20 minút a dostanete 90 minútovú výdrž. Kolíska navyše podporuje bezdrôtové nabíjanie vďaka podpore pre Qi technológiu.

Vďaka funkcii BeoSonic si môžete prispôsobiť audio zážitok podľa vašich želaní. Zároveň si môžete aktivovať tzv. transparency mode, ktorý umožňuje prepúšťanie zvukov z vášho okolia. Napriek tejto funkcii by sme sa však behaniu alebo bicyklovaniu vonku s týmito slúchadlami radšej vyhli, keďže bezpečnosť je na prvom mieste.

Zabudované mikrofóny umožňujú prijímať telefonáty. Slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport ponúkajú vodeodolnosť do hĺbky jedného metra po dobu 30 minút. Slúchadlá tak nemajú problém s potom či s umytím pod tečúcou vodou po športe. O ochranu sa stará certifikácia IP57.

Slúchadlá sa pripájajú cez bezdrôtovú technológiu Bluetooth, ktorá ponúka štandard 5.1. Nechýba podpora pre Qualcomm aptX kodek. Ovládanie je dotykové.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Pozrite siApple AirPods alebo Samsung Galaxy Buds+?

Slúchadlá ponúkajú v balení okrem kolísky a USB-C nabíjacieho kábla, aj niekoľko veľkostí nadstavcov, aby sa dali prispôsobiť každým ušiam.

Pokiaľ vás slúchadlá od Bang & Olufsen zaujali, kúpiť sa dajú v čiernom a bledomodrom farebnom spracovaní za cenu 350 €. Na rozdiel od konkurencie od Apple či Samsungu je cena takmer dvojnásobná, no pri značke Bang & Olufsen dostanete na druhej strane maximálnu audio kvalitu a perfektnú výdrž.

ZdrojBang & Olufsen

Komentáre k článku