Bang & Olufsen Beoplay E6 – ďalšie bezdrôtové slúchadlá na športovanie

ZDROJ | Bang & Olufsen

Tohtoročná IFA bola skutočne bohatá na slúchadlá a hodinky. Aj audio profesionál Bang & Olufsen sa nedal zahanbiť a predstavil bezdrôtové slúchadlá Beoplay E6.

Sony SP900 či Audio-Technica Sound Reality ATH-CKR7TW. Bezdrôtové slúchadlá sú trendom, ktorý sa naplno ukázal na berlínskej výstave IFA 2018. Aj Bang & Olufsen ukázal svoj bezdrôtový model.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Pozrite siZNAČKY | Bang & Olufsen – kráľ, ktorý panuje audio svetu viac ako 90 rokov

Slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay E6 sú ako stvorené na šport. Nie sú síce plne bezdrôtové ako väčšina nových modelov, no štuple sú spojené látkovým káblom, na ktorom nájdeme aj ovládaciu konzolu. Za dizajnom stojí Jakob Wagner.

Výhodou je, že slúchadlá môžete nosiť na krku ako náhrdelník. Vďaka magnetom si viete slúchadlá spojiť, aby sa vám pohodlne nosili alebo prenášali.

Po dizajnovej stránke ide o typicky vyšperkované slúchadlá hodné značky Bang & Olufsen. Prepojenie funguje cez Bluetooth a pre lepšie spárovanie je k dispozícii aj Beoplay aplikácia.

Čo sa týka výdrže batérie, slúchadlá sľubujú 5-hodinovú výdrž na jedno nabitie. Slúchadlá ponúkajú aj odolnosť voči ošpliechaniu a prachu, takže sú ako stvorené pre športovanie. Nabíjanie prebieha podľa Bang & Olufsen 2 hodiny.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Pozrite siSony SP900 – bezdrôtové a odolné slúchadlá na šport

Z technických špecifikácií slúchadlá majú frekvenčný rozsah od 20 Hz až 20 000 Hz. Impedancia je 16 ohmov.

Slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay E6 budú k dispozícii v troch farebných spracovaniach – čierna, béžová a tmavo-fialová, ktorá bude k dispozícii v rámci limitovanej edície slúchadiel. Cena je 299 eur, čo rozhodne nie je málo, no Bang & Olufsen si myslí, že za kvalitu si treba priplatiť a niekedy aj za značku.

Uvidíme, ako dopadnú tieto komerčné bezdrôtové slúchadlá od firmy, ktorá sa špecializuje na audiofilské zariadenia.

ZdrojBang & Olufsen

Komentáre k článku