Bang & Olufsen Beoplay E4 – hybridné slúchadlá s perfektnými funkciami

ZDROJ | B&O

Firmu B&O alebo Bang & Olufsen myslím, že netreba predstavovať. Profesionál na trhu s audiom predstavil nové prémiové slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay E4.

Slúchadlá sú síce štupľové, no dostanete k nim špeciálne zariadenie, ktoré sa postará o aktívne potláčanie neželeného hluku. Jedná sa o tzv. hybrid Active Noise Cancellation technológiu, ktorá stíši všetok okolitý zvuk.

Slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay E4 disponujú tzv. Transparency módom, ktorý vypne hudbu a spustí zvuk vášho okolia. Tento mód zapnete aj vypnete jediným gestom.

ZDROJ | B&O

Pozrite siBang & Olufsen Beoplay P2 – netradičný reproduktor od profesionálov

Po dizajnovej stránke vyzerajú slúchadlá tiež parádne a podľa vývojárov majú byť ultra-ľahké, no zároveň odolné, keďže sú vyrobené z ľahkého kovu. Samotné ovládanie je vyrobené z hliníku.

Čo sa týka samotných štupľov, v balení nájdete Comply štuple z pamäťovej peny, ktoré by mali ešte viac vylepšiť vlastnosti slúchadiel. Nechýbajú ani silikónové štuple v štyroch rôznych veľkostiach.

Budúcich majiteľov slúchadiel určite poteší aj dlhá výdrž, ktorá by mala dosahovať až 20 hodín so zapnutou funkciou potláčania hluku. Po vybití batérie však slúchadlá naďalej fungujú, len sa vypne spomínané potláčanie hluku.

ZDROJ | B&O

Pozrite siBang & Olufsen Beolit 17 – opäť o niečo väčší a drahší exkluzívny reproduktor

Z ostatných špecifikácií, frekvenčný rozsah slúchadiel je 20 Hz – 16 000 Hz. Nevýhodou môže byť absencia bezdrôtového počúvania hudby.

Bang & Olufsen Beoplay E4 sa predávajú za cenu 249 eur iba v čiernom spracovaní. Kúpiť si ich môžete na oficiálnej stránke Bang & Olufsen. Čo na ne hovoríte, zaujali vás aj napriek vyššej cene?

ZDROJ | B&O

ZdrojB&O

Komentáre k článku