Banana Phone – šialenosť, ktorá môže byť realitou

ZDROJ | Banana Phone

Aj vy ste sa kedysi ako deti hrávali, že ste telefonovali s banánom pri uchu? Po x rokoch to ale môže byť realita. Na portáli Indiegogo sa objavil projekt, ktorý chce pustiť do predaja Banana Phone.

https://www.youtube.com/watch?v=VduMjk3I6Z0

Nejde však o plnohodnotný telefón v tvare banánu, ale skôr o akého Bluetooth slúchadlo. Banana Phone má tvar klasického banánu, pričom v hornej i spodnej časti má otvory na reproduktor a mikrofón.

K smartfónu sa pripája pomocou Bluetooth. Na prijímanie a zrušenie hovoru poslúži jediné tlačidlo v strede. Tlačidlá nad a pod ním slúžia len na úpravu hlasitosti. Banana Phone podporuje ale aj hlasové ovládanie smartfónu.

ZDROJ | Banana Phone

Integrovaná batéria má podľa výrobcu vydržať 10 hodín hovoru alebo 70 hodín v pohotovostnom režime. Nabíja sa microUSB káblom. Telo je vyrobené zo 100% recyklovaného ABS plastu.

https://www.youtube.com/watch?v=elKop5Os1uA

Banana Phone si môžete predobjednať cez Indiegogo.com. Cena začína na 40 USD, bežná cena má byť pritom 50 USD. Do rúk by sa vám mal dostať v septembri tohto roku.

Banana Phone je síce šialenosť, no chce i pomáhať. 1% z predaja chce výrobca venovať organizácii Gearing Up 4 Gorillas, ktorá sa venuje pomoci gorilám v Kongu.

ZDROJ | Banana Phone

ZdrojIndiegogo

Komentáre k článku