Balíky služieb Love si zamilujete

Telefonujete, využívate internet v domácnosti a sledujete televíziu? Potom vás potešíme skvelou správou. Dnes už môžete všetky služby využívať v jednom balíku od jedného operátora a to za veľmi výhodných podmienok. Pozrite sa, čo všetko ukrývajú nové balíky služieb Love od Orangeu.

Žijeme v digitálnej dobe, kedy si mnohí nevieme náš život predstaviť bez poriadneho hlasového paušálu, ktorý nás neobmedzuje a navyše poskytne dostatočnú slobodu aj pri využívaní dát. Doma sa zase hodí rýchly internet, vďaka ktorému si celá rodina užije nielen bezproblémové surfovanie, ale i sledovanie videí či počúvanie hudby, samozrejme online. Navyše vo väčšine domácností je televízia hlavným centrom zábavy.

Tá dnes môže ponúknuť desiatky programov či dokonca tzv. archív, kedy si pozriete obľúbený film či reláciu aj spätne. A teraz si predstavte, že toto všetko by ste dostali od jediného operátora a ešte aj za výhodnú cenu. Táto predstava je však už dnes realitou, a to aj vďaka novej ponuke operátora Orange s balíkmi služieb Love. Tie totiž kombinujú hlasové paušály, pevný internet či modernú digitálnu televíziu.

Výhodou služieb od jediného operátora je i to, že faktúry vám prídu v jednej obálke, čo je podstatne prehľadnejšie. V prípade balíkov Love si pritom môžete vybrať z troch úrovní: Premium, Optimal alebo Basic. Je len na vás, ktorý z balíkov bude pre vašu domácnosť najvýhodnejší. Líšia sa v rýchlosti a technológii pevného internetu a ponuke programov digitálnej televízie.

Volací program je u všetkých balíkov rovnaký. Získate tak hlasový paušál s nekonečnými volaniami do všetkých sietí na Slovensku a v rámci EÚ, 500 minútami na volania zo Slovenska do krajín EÚ, USA a Kanady, či neobmedzenými SMS/MMS správami. K dispozícii máte aj 4 GB dát využiteľných okrem Slovenska aj v krajinách EÚ.

Zákazníci už nemusia byť expertmi na telekomunikačné technológie, aby si dokázali pre svoju domácnosť vybrať to najlepšie riešenie. S novou ponukou Love im podávame pomocnú ruku pri výbere toho najvhodnejšieho riešenia a v neposlednom rade šetríme ich čas a peniaze,“ hovorí Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka Orangeu.

Love Optimal

Optimálnym riešením pre väčšinu domácností môže byť práve balík služieb Love Optimal vo verzii Fiber + TV, za ktorý zaplatíte 50 € mesačne. V tejto cene dostanete okrem hlasového paušálu aj optický internet s rýchlosťami 300 Mb/s pre sťahovanie dát a 30 Mb/s pre odosielanie dát. K dispozícii budete mať i televíziu so 66 TV stanicami (16 v HD kvalite) aj s 31-dňovým TV archívom zadarmo. Navyše získate 200 € bonus na kúpu zariadenia, podľa vlastného výberu z ponuky operátora.

Ak televíziu nepotrebujete, rozhodnúť sa môžete pre verziu balíka Love Optimal Fiber bez TV, pričom mesačný poplatok sa zníži na 45 € a dotáciu na kúpu zariadenia získate vo výške 180 €. Aj v prípade, že sa nenachádzate v pokrytí optickým internetom a televízie, môžete sa rozhodnúť pre výhodný balík služieb Love.

V takom prípade si môžete vybrať Love Optimal 4G s fixným LTE pripojením s rýchlosťami 30 Mb/s pre sťahovanie dát a 2 Mb/s pre odosielanie dát. Nechýba ani bonus na TV vo výške 6 €, a to všetko za mesačný poplatok 44 € s dotáciou na zariadenie vo výške 176 €.

Love Basic

Najdostupnejšou verziou z nových balíkov je Love Basic. K dispozícii je opäť viacero verzií balíka, podľa toho či chcete televíziu alebo sa nachádzate/nenachádzate v pokrytí optického pripojenia. S balíkom Love Basic Fiber + TV získate volací program a optický internet s rýchlosťou 30/5 Mb/s. Súčasťou balíka je aj televízia s 20 televíznymi stanicami, a to za 45 € mesačne s dotáciou na zariadenia vo výške 180 €.

Rovnako i v tomto prípade existuje verzia bez televízie pri mesačnom poplatku 40 € a dotácii na zariadenia 160 €. Taktiež sa môžete rozhodnúť pre balík služieb Love Basic 4G s fixným LTE internetom s rýchlosťami 15/1 Mb/s.

ZDROJ | Sony

Love Premium

Pre najnáročnejších zákazníkov je určená ponuka balíkov služieb Love Premium. Táto ponuka je bez akýchkoľvek kompromisov, jednoducho dostanete to najlepšie čo v Orangei môžete mať. K hlasovému programu totiž získate, v prípade balíka služieb Love Premium Fiber + TV za 60 € mesačne, optický internet s rýchlosťou až 500 Mb/s pre sťahovanie a 50 Mb/s pre odosielanie dát.

V prípade televízie je vám k dispozícii až 85 TV staníc (22 v HD kvalite), pričom v cene mesačného poplatku máte aj 2 tématické kanály a 1 prémiový. Tie si môžete vybrať podľa vlastného vkusu. Samozrejmosťou je aj najvyššia dotácia na zariadenie, a to vo výške 240 €. Aj v tomto prípade sa môžete rozhodnúť pre balík služieb Love Premium Fiber bez televízie, cena mesačného poplatku sa zníži na 50 €.

NÁŠ TIP
Aj s Love si môžete vytvoriť skupinu Navzájom zadarmo s výhodnou komunikáciou medzi jej členmi, a to aj pri paušále Go Europe 12 €, ktorý v rámci balíka služieb Love stojí len 8 €.

Zvýhodnené hlasové paušály

K akémukoľvek balíku Love máte možnosť získať aj zvýhodnené volacie programy pre ďalších troch členov vašej rodiny. Na výber je volací program Go Europe 32 € s nekonečnými volaniami, nekonečnými SMS/MMS správami a porciou 4 GB dát. Poplatok za volací program je iba 25 €/mesačne, pričom k nemu dostanete aj 100 € zľavu na zariadenie.

Vybrať si však môžete aj volací program Go Europe 12 €, ktorý ponúkne za 8 €/mesačne 100 minút do všetkých sietí v SR a v rámci EÚ, rovnako 100 SMS a 100 MB dát. Zľava na zariadenie je v tomto prípade 32 €.

Veríme, že sa vám ponuka nových balíkov služieb Love páči. Ich výhodou je široká možnosť výberu presne podľa požiadaviek vašej domácnosti, atraktívne ceny a možnosť ušetriť na zariadeniach stovky eur. V prípade, že si vyberiete balík Love Premium + TV spolu s trojicou volacích programov Go Europe 32 €, ktoré v balíku služieb Love stoja len 25 €, môžete získať maximálnu zľavu na zariadenia do vašej domácnosti vo výške až 540 €.

ZdrojOrange

Komentáre k článku