Genius HS-970BT – slúchadlá aj pre dve zariadenia súčasne

Chcete počúvať obľúbenú hudbu z vášho počítača a zároveň prijímať rozhovory prostredníctvom vášho mobilného telefónu? Nové slúchadlá môžete pripojiť prostredníctvom Bluetooth 4.0 k dvom zariadeniam naraz.

LEN PRE ŽENY | Tory Burch navrhla exkluzívnu kolekciu Fitbit

Fitbit sa pomocou moderných technológii snaží ľudí motivovať k aktívnemu životnému štýlu. A pokúšajú sa o to naozaj štýlovo – s novou kolekciou Fitbit doplnkov od módnej návrhárky Tory Burch.

The Caddy, stolík prispôsobený digitálnemu dnešku

Chýba vám doma miesto, na ktoré si môžete bez obáv odložiť váš tablet, mobil, či iné hračky a zároveň ich každú chvílu nehľadať s otázkou: „Kde je môj...?“

Cat Bistro – nakŕmte si mačku cez mobil!

Nie je problémom v súčasnej spoločnosti zavetriť trend, že zvieratá často krát dostávajú oveľa viac pozornosti ako ľudia. Už sa nielen obliekajú, ale napríklad ich majitelia vymýšľajú, ako dať pozor na to, aby ich miláčik nemal nadváhu.

Poznáme geologickú mapu Marsu. Je podobná našej planéte!

Výskumníci z amerického geologického ústavu USGS predstavili pozemšťanom novú geologickú mapu Marsu. Náš blízky sused na obežnej dráhe musel priznať viac farieb aj detailnejšie informácie.

Ritor: Inovatívne smart hodinky s projekciou

Projekciu nemusíme už vidieť len na plátne, či na budovách. Na jednej zo stránok podporujúcich inovatívne koncepty Indiegogo sa objavili hodinky, ktoré projektujú na vašich rukách nielen čas.