Kocúri v akcii – číhajú na nezabezpečené WiFi siete

Nebezpečný špión pre vašu domácu sieť alebo priateľské napomenutie, že vašu Wi-Fi sieť je potrebné zabezpečiť? S obojkom WarKitteh viete, ako sú na tom siete vašich susedov.

Chystajú sa vám dať vaše ruky výpoveď? S Kickflip nemusia

Kickflip nie je len trikom tých, ktorí sa predvádzajú na skateboardoch. BlueLounge Kickflip, je aj trikom pre tých, ktorí sa chcú pri práci s počítačom vyhnúť zdravotným problémom s rukami.

Odomknite svoj dom pomocou smartfónu

Neustále pretriasate svoje vrecká aby ste našli kľúče od vášho domu? Pokiaľ pravidelne nestrácate svoj smartfón, Genie Smart Lock, inteligentný zámok, by vám v riešení vášho problému mohol pomôcť.

Obráňte sa pred divokou zverou pomocou turistickej palice

Turisti, či vysokohorskí nosiči by vám vedeli porozprávať o tom, čo zažili, alebo koho stretli v horách a lesoch. Niektorí by dali nohy na plecia, iní sa bránia pomocou 950 000 voltovej turistickej palice.

LEN PRE ŽENY | Dámy, máte možnosť cestovať bez príručnej tašky

Športové obchody sú plné produktov, ktoré sa snažia ponúknuť ľuďom komfortné oblečenie na cestovanie po mestách, do lesa i na vysokohorskú turistiku. Aj Scottevest ponúka oblečenie premyslené do najmenšieho detailu.

Timex Ironman Smartwatches fungujú aj bez telefónu!

Bežecká mánia? Timex prišiel s praktickou alternatívou, ako merať váš výkon pomocou smart zariadenia a zároveň sa nenechať počas tréningu rušiť hovormi, správami a inými.

Majte vašu domácnosť pod palcom s Ninja Sphere

Ninja Sphere je jednou z vecí, ktorá vo vašom dome životné prostredie nielen sníma a poskytuje vám informácie. Môžete ho pomocou aplikácie, či gest priamo ovplyvňovať.

NomadPlus vám dá o 70% viac energie pre váš smartfón

Pravidelne vyťažíte váš smartfón do posledného percenta? A často vás opustí v nevhodnej chvíli? Nesmúťte, s batériou NomadPlus máte vždy po ruke o 70% viac energie.