ZUNO prináša online hru KRUHY

Nenechajte retro banky, aby sa s vami zahrávali. Radšej si zahrajte legendárnu retro hru KRUHY, ktorú vám prináša banka ZUNO. Okrem skvelej zábavy môžete získať aj 30 eur.

Vyberte si svoj Ideálny paušál

Už ste to počuli? Orange má novú ponuku paušálov, ktorú si určite zamilujete. Prichádzajú totiž zvieratká a s nimi služby, s ktorými sa nemusíte obmedzovať v tom, čo máte radi.

„Freemium“: ako môže byť software zadarmo

Bežný užívateľ sa občas zamyslí nad tým, ako môže byť software dostupný zadarmo bez toho, aby tento fakt odporoval logike trhu, v ktorom ide o zisk. Poskytovať niečo „free“ však nemusí ešte znamenať, že vývojárom takéto programy negenerujú zisk.

Top 5 fotoeditorov dostupných zadarmo

Každý fotograf, či už profesionálny alebo amatér, vie, že stlačením spúšte sa ani zďaleka nič nekončí. Nastupuje totiž postprodukčná fáza, ktorá dodá fotografii finálny vzhľad, či už ide o opravy alebo úpravy.

O auto sa treba starať

Ak už vlastníte auto a nie je vaše prvé, iste dobre viete, že akú starostlivosť mu dáte, tak sa vám odvďačí pri bezchybnom fungovaní. Nie vždy to však platí...

Na čo myslieť pred dovolenkou

Dovolenková sezóna už o chvíľu vypukne. Aj keď sa to vonku veľmi nezdá, leto už nie je až tak ďaleko. Ako sa na dovolenkové obdobie pripraviť?