S DSL internetom od Orangeu ušetríte

Máme pre vás skvelý tip. Vaše domáce pripojenie na internet prostredníctvom technológie DSL môže byť teraz ešte lacnejšie. Vďaka výhodnému programu Internet na doma DSL od Orangeu.

Výstava HIGH END Košice 2013 už o pár dní!

Všetko v živote je prvýkrát. Už tento víkend, konkrétne 20. apríla 2013 sa bude konať v Košiciach 1. ročník výstavy stereo, hifi & home cinema HIGH END Košice.

Tablet plní naše sny

Tablety sú fenoménom a spolu so smartfónmi patria k najžiadanejším technologickým vychytávkam súčasnosti. A teraz vďaka Orangeu môže mať tablet naozaj každý.

Samsung Galaxy Note II a 10.1 – komplet kancelária do vrecka

Celá kancelária v jednom vrecku, kde vás nič nevyrušuje od práce a nič nie je nemožné, kde si môžete užívať zábavu, komunikáciu so svetom aj štúdium súčasne a popri tom ešte aj cestovať. Stačí len klikať, a žiť presne takým rytmom, aký vám vyhovuje.

Roadshow TechDays 2013 príde do troch slovenských miest

Najnovšie trendy v IT a technológiách či podrobnosti o platformách ako Windows 8, Windows Phone, Windows Azure budú tento rok hlavnými témami podujatia TechDays 2013. Vidíme sa v Košiciach, Žiline a v Bratislave.

Aká je Mobilná TV od Orangeu?

Zasnívajte si a predstavte si, že by ste mali svoju televíziu neustále so sebou. Vo svojom obľúbenom smartfóne, tablete alebo najlepšie priamo v notebooku. Bol by to dobrý sen, však?