SPAMbox – Horiace jablko odpálilo Mac Pro

V druhej časti víkendovej série SPAMbox uvidíte slow-motion video ultimátneho crash testu Mac Pro, ale aj jedlo pre dôchodcov vytlačené 3D tlačiarňou, pôvodnú podobu E.T. mimozemšťana, hnusné iPhone nechty a srandičky v Google Maps. Užívajte víkend.

SPAMbox – 21. týždeň

V novej rubrike sa dočítate o tom, že Google kupuje službu na stremovanie výstrihov, dáme vám link na najväčšiu selfie sveta a uvidíte chlapíka, ktorý lieta pomedzi skaly rýchlosťou 250 km/h.

Garmin tactix – GPS hodinky pre sniperov

Garmin rozširuje portfólio GPS hodín o nevšedný model primárne vyvinutý pre bojovníkov, tajných agentov a sniperov,  ale z nového tactixu budú mať radosť aj obyčajní turisti či kešeri.

Otec Rubikovej kocky na Honest Conf.2013

Už tento víkend sa môžete tešiť na konferenciu Honest Conf. 2013, kde o prvom ročníku sme sa porozprávali s Paľom Kyselicom z organizačného dream tímu :)

Na mori s BMW

More, jachta a BMW. Tiež sme si donedávna mysleli, že takto budú vyzerať naše životy najskôr tak o 20 rokov, no našli sme spôsob ako veci urýchliť. Vyskúšali sme si totiž BMW Sail Racing Academy.

Wayra hľadá nového Zukerberga aj u nás

Ak s kamošmi po večeroch kódujete appku, ktorá by raz mohla zmeniť svet, ale ešte neviete, kde zobrať peniaze na ďalší vývoj, tak sa skúste prihlásiť do programu Wayra od spoločnosti Telefónica.