SPAMbox – Zlatý PutinPhone a praveké weby

Pozrite sa, ako vyzerali pôvodné dizajny Facebooku, Googlu, TECHBOXu, Wikipedie, YouTube a iných. V SPAMbox-e pre vás máme aj zlatý iPhone s vygravírovaným ksichtom Putina a úžasné viral video od Hyundai.

SPAMbox – Mŕtvoly na Facebooku

Víkendové čítanie aj o tom, čo sa stane s vašim FB kontom keď zomriete, o chytrých flašiach brazílskych futbalistov, ale aj o tom ako si nájsť úplne rovnakú frajerku ako bola tá bývalá. Užívajte víkend & prázdniny.

Skutočný život za FB lajkami

[video] Facebook sa stal miestom, kde sa takmer všetci chvália svojimi úspechmi, fotkami z úžasných miest, športovými alebo aspoň kuchynskými výkonmi. Neverte im.

SPAMbox – Hviezdy testujú iWatch

Kobe Bryant a ďalší profi športovci testujú iWatch, ľudia sa fotia dronmi a v Londýne majú celú zastávku z Lega. Víkendové čítanie by TECHBOX.

Navigácia od Garminu len za 0,99 EUR do 13.7.2014

Garmin ponúka svoju novú plnohodnotnú off-board navigáciu pre Andorid a iOS za menej ako euro! Cena platí len do 13.7., potom vyskočí na 2 €, za on-board navigáciu treba priplatiť.

SPAMbox – Pozrite si najlepšie iPhone fotky roka

Vo štvrtom vydaní našej víkendovej rubriky uvidíte víťazné fotografie zo súťaže iPhone Photography Awards ale aj futbalový zápas vo vesmíre, prečítate si o wearable SIM-ke či o službe Uber, ktorá je kombajnom na taxikárov alebo o aktuálnych protestoch proti technologickým firmám v San Franciscu.

SPAMbox – 15-gramový telefón z papiera

V unikátnej real-time infografike uvidíte, čo všetko sa práve deje na webe, ukážeme vám, ako strieľať za roh, kde sa práve nachádza Stanley Cup, ako piecť dokonalé koláče s precíznosťou matfyzáka...