Navigácia od Garminu len za 0,99 EUR do 13.7.2014

Garmin ponúka svoju novú plnohodnotnú off-board navigáciu pre Andorid a iOS za menej ako euro! Cena platí len do 13.7., potom vyskočí na 2 €, za on-board navigáciu treba priplatiť.

SPAMbox – Pozrite si najlepšie iPhone fotky roka

Vo štvrtom vydaní našej víkendovej rubriky uvidíte víťazné fotografie zo súťaže iPhone Photography Awards ale aj futbalový zápas vo vesmíre, prečítate si o wearable SIM-ke či o službe Uber, ktorá je kombajnom na taxikárov alebo o aktuálnych protestoch proti technologickým firmám v San Franciscu.

SPAMbox – 15-gramový telefón z papiera

V unikátnej real-time infografike uvidíte, čo všetko sa práve deje na webe, ukážeme vám, ako strieľať za roh, kde sa práve nachádza Stanley Cup, ako piecť dokonalé koláče s precíznosťou matfyzáka...

SPAMbox – Horiace jablko odpálilo Mac Pro

V druhej časti víkendovej série SPAMbox uvidíte slow-motion video ultimátneho crash testu Mac Pro, ale aj jedlo pre dôchodcov vytlačené 3D tlačiarňou, pôvodnú podobu E.T. mimozemšťana, hnusné iPhone nechty a srandičky v Google Maps. Užívajte víkend.

SPAMbox – 21. týždeň

V novej rubrike sa dočítate o tom, že Google kupuje službu na stremovanie výstrihov, dáme vám link na najväčšiu selfie sveta a uvidíte chlapíka, ktorý lieta pomedzi skaly rýchlosťou 250 km/h.

Garmin tactix – GPS hodinky pre sniperov

Garmin rozširuje portfólio GPS hodín o nevšedný model primárne vyvinutý pre bojovníkov, tajných agentov a sniperov,  ale z nového tactixu budú mať radosť aj obyčajní turisti či kešeri.