CoPilot Live HD: navigácia pre Apple iPad!

Prvá turn-by-turn navigácia špeciálne určená pre Apple iPad 3G využíva rozmery jeho displeja na maximum a súčasne ponúka pohľad na 2D a 3D mapy spolu s inštrukciami.

Apple kúpil texaskú firmu na výrobu procesorov

Spoločnosť Apple chce pre svoje zariadenia výkonnejšie a energeticky menej náročné procesory, a tak sa rozhodla kúpiť spoločnosť Intrinsity, ktorá podľa zákulisných informácií stála aj za vývojom nového procesoru Apple A4.

TEAC SR-LUXi: nočná lampa pre iPhone a iPod Touch

Viete si predstaviť spojenie nočnej lampy, rádia, digitálneho budíku a dokovacej stanice pre váš iPhone alebo iPod Touch? Presne toto spojenie prináša reproduktorový systém TEAC SR-LUXi.

BlackBerry OS 6: v znamení multitouch!

Internetový prehliadač založený na WebKit-e, prepojenie so sociálnymi sieťami alebo multitouch. Toto sú len niektoré z nových vlastností BlackBerry OS 6, ktorý prinesie užívateľom úplne nové dotykové zážitky.

Volajte z iPhone ako v roku 1937

Spoločnosť Freelancestudios vytvorila dock pre iPhone, ktorý vás vráti do roku 1937 a môže byť veľmi dobrým retro doplnkom na pracovnom stole.

Apple iPhone 4G: je toto skutočný nástupca?

Žeby spoločnosti Apple tentokrát utajovanie nového produktu nevyšlo a my sa môžeme pozrieť na fotky skutočného "strateného" nástupcu iPhone 3GS? O tajnú vzorku dokonca požiadal aj Apple!