Audio-Technica Sound Reality ATH-CKR7TW – bezdrôtové slúchadlá od profesionálov

ZDROJ | Audio-Technica

Audio-Technica, značka, ktorá je dobre známa medzi nadšencami vinylových platní a gramofónov, predstavila na IFA 2018 svoje plne-bezdrôtové slúchadlá Audio-Technica Sound Reality ATH-CKR7TW.

Slúchadlá implementovali technológiu True Wireless, ktorá eliminuje všetky prepájacie káble. Ide v podstate o bežné bezdrôtové štuplové slúchadlá, ktoré umožňujú aj prijímať telefonáty či využívať ovládanie hlasom. Všetko pomocou pripojenia Bluetooth.

ZDROJ | Audio-Technica

Pozrite siAudio-Technica AT-LP5 – Gramofóny sú opäť v móde!

Čo pravdepodobne množstvo záujemcov presvedčí pri slúchadlách, je kvalita zvuku a nádherný dizajn. Slúchadlá Audio-Technica Sound Reality ATH-CKR7TW po dizajnovej stránke pôsobia skutočne prémiovo. Dostupné budú v dvoch farebných spracovaniach – čierna a šedá. Vonkajšiu stranu navyše zdobí logo značky Audio-Technica.

Slúchadlá sľubujú Hi-Fi kvalitu zvuku a tiež pohodlné nosenie. Ovládajú sa pomocou dotykového ovládania a zvuk prenášajú cez 11 mm driveri s uhlíkovým obalom, ktorý zabezpečí ľahkú hmotnosť. Novinka od Audio-Technica sa tiež chváli, že zabudované stabilizátory odstránia neželanú rezonanciu.

Audio-Technica Sound Reality ATH-CKR7TW majú tiež zabudovaný zosilňovač kompatibilný s kodekom aptX a AAC. Čo sa týka Bluetooth pripojenia, slúchadlá podporujú najnovšiu verziu Bluetooth 5. Dodatočnú konfiguráciu si tiež viete nastaviť cez aplikáciu Audio-Technica Connect pre Android a iOS.

ZDROJ | Audio-Technica

Pozrite siAudio-Technica ATH-ADX5000 – luxusné slúchadlá za vyše 2 000 eur

Na jedno nabitie slúchadlá sľubujú 6-hodinovú výdrž, no kolíska, ktorú dostanete v balení, nabije slúchadlá na ďalších 9 hodín. V balení okrem slúchadiel a kolísky nájdete štuple vo veľkosti XS, S, M a L a tiež USB kábel na nabíjanie.

Cena za tieto slúchadlá je 249 dolárov, čo je v porovnaní s konkurenciou od Apple či Samsung relatívne dosť. Na druhej strane dostanete prémiové zariadenie so zvukom, ktorý určite nebude zlý. Slúchadlá Audio-Technica Sound Reality ATH-CKR7TW budú dostupné tohtoročnú jeseň.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojAudio-Technica

Komentáre k článku