Audictus Adrenaline 2.0 – bezdrôtové slúchadlá s funkciou Multiport

ZDROJ | Audictus

Firma Audictus predstavila bezdrôtové slúchadlá Audictus Adrenaline 2.0, ktoré sľubujú vysokú kvalitu zvuku a odolnosť voči vode.

Trh s bezdrôtovými slúchadlami ponúka množstvo modelov rôznych značiek. Čo môžu ponúknuť slúchadlá Audictus Adrenaline 2.0 na trhu so silnou konkurenciou?

ZDROJ | Audictus

Pozrite siSkullcandy Indy – plne bezdrôtové slúchadlá za polovičnú cenu Apple AirPods

Slúchadlá Audictus Adrenaline 2.0 majú kovové telo a 9 mm reproduktory. O odolnosť voči vode sa stará certifikácia IPX4. Vďaka Bluetooth technológii majú dosah približne 10 metrov. Po dizajnovej stránke ide o bežné štuplové slúchadlá. Nie sú však plne bezdrôtové, keďže štuple sú spojené káblom.

Čo sa týka výdrže batérie, na jedno nabitie by slúchadlá mali vydržať 5 hodín prehrávania. V režime standby ponúkajú 250 hodín. Napájanie slúchadiel funguje cez klasický microUSB port a nabíjanie trvá 2 hodiny.

Zaujímavou je hlavne funkcia Multiport, ktorá umožňuje spárovať slúchadlá s viacerými zariadeniami súčasne. Takúto funkciu napríklad využijete, keď počúvate hudbu z dvoch smartfónov.

ZDROJ | Audictus

V balení okrem slúchadiel nájdete meniteľné štuple z pamäťovej peny a silikónové vzpery, ktoré umožnia, že vám slúchadlá pri športovaní len tak nevypadnú.

Po technickej stránke ponúkajú slúchadlá frekvenčný rozsah 20 až 20 000 Hz a impedanciou 16 Ohmov. Nechýba integrovaný mikrofón na odpovedanie na telefonáty. Slúchadlá Audictus Adrenaline 2.0 sú dostupné za 43 euro u vybraných internetových predajcov aj na Slovensku.

ZDROJ | Audictus

Pozrite siOhrozia bezdrôtové slúchadlá Powerbeats Pro AirPody?

Celkovo tak ide o bežné slúchadlá, ktoré lákajú na nízku cenu a odolnosť, ktorú ocenia najmä športovci. Otázne je, či bude kvalita zvuku a spracovania taká, ako výrobca sľubuje.

Pokiaľ vás tieto slúchadlá zaujali, firma Audictus ponúka relatívne bohaté portfólio aj s inými modelmi vrátane mostových slúchadiel. Výhodou je nízka cena a minimalistické spracovanie.

Komentáre k článku