Audeze LCD2 Closed-Back – vynovená verzia štýlových slúchadiel

Štýlová značka, ktorá prináša zaujímavé audio zariadenia, predstavila nové slúchadlá. Audeze LCD2 Closed-Back sú novým štýlovým prírastkom do rodiny audiofilských slúchadiel.

Prémiová značka Audeze posledné roky ukazuje, že na rozdiel od konkurencie, dokáže priniesť zaujímavú audio technológiu a inovatívny dizajn do ich zariadení, ktoré zväčšia tvoria audiofilské slúchadlá.

Príkladom sú štýlové mostové slúchadlá LCD-4z, herné slúchadlá Audeze Mobius či ich najznámejšie štuplové slúchadlá iSine LX. Audeze LCD2 Closed-Back sú novým prírastkom do rastúceho portfólia tejto značky.

ZDROJ | Audeze

Pozrite siNové slúchadlá od Audeze LCD-4z sú modifikované LCD-4. V čom sú iné?

Slúchadlá Audeze LCD2 Closed-Back využívajú technológiu planar magnet a oproti klasickej verzii LCD2 ponúkajú zvýšenú zvukovú izoláciu a redukciu ambientného hluku.

Po dizajnovej stránke vyzerajú slúchadlá ako vždy perfektne. Dominantnou časťou sú masívne náušníky, ktoré spája perforovaný most. Výrobca Audeze sľubuje, že slúchadlá sú ľahké a komfortné. Materiály tvorí nylon a pamäťová pena, ktorá tvorí náušníky.

V balení nájdete okrem slúchadiel aj 1,9-metrový XLR kábel. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 10 Hz až 50 000 Hz a impedancia je 70 ohmov. Slúchadlá sú určené na domáce počúvanie a ideálne sa hodia na zapojenie do vášho hi-fi systému v prípade, že si chcete naplno užiť hudobný zážitok a nikoho nerušiť.

ZDROJ | Audeze

Pozrite siAudeze iSine LX – dostupné slúchadlá s technológiou planar magnetic

Keďže Audeze nepredáva zrovna lacné zariadenia, výnimkou nie je ani cena slúchadiel Audeze LCD2 Closed-Back. Za slúchadlá zaplatíte 899 dolárov a kúpiť sa dajú na oficiálnej stránke Audeze. Pre porovnanie, za podobný model s odlišným dizajnom, Audeze LCD2 Classic, zaplatíte 599 dolárov.

Na druhej strane, pokiaľ slúchadlá skutočne ponúkajú audiofilský zážitok, ako sľubujú, tak cena vôbec nie je zlá, keďže cena za profesionálne slúchadlá určené audiofilom sa pohybuje od dvojnásobku ceny 900 dolárov až po niekoľko tisíc.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojAudeze

Komentáre k článku