Audeze iSine – prvé planárno-magentické slúcahdlá do ucha

ZDROJ | Audeze

Výrobca audio produktov Audeze prichádza na trh s novými slúchadlami Audeze iSine 10 a iSine 20, ktoré nepripomínajú žiadne iné štuplové slúchadlá na trhu. Firma ich predstavila na výstave IFA 2016.

Hlavným lákadlom slúchadiel bude určite dizajn, ktorý sa môže pochváliť zaujímavým pavučinovým tvarom.

Audeze iSine 10
ZDROJ | Audeze

Slúchadla však budú disponovať aj špeciálnymi Fluxor magnetmi a 30 mm planárno-magnetickými membránami, ktoré budú ponúkať precíznu kvalitu zvuku bez oneskorení a echa.

Pozrite siFender FXA7 – najdrahšie slúchadlá na trhu?

Audeze iSine 10 2
ZDROJ | Audeze

Slúchadlá sa napájajú cez Lightning konektor, takže sa ideálne budú hodiť k novým, ale v podstate aj starým iPhonom, rovnako ako k iPodom a iPadom.

24-bitový Lightning kábel bude podľa plánu prenášať vysoko kvalitný zvuk. Upraviť kvalitu zvuku a výšky si budete môcť v iOS Audeze aplikácii.

Audeze iSine 10 3
ZDROJ | Audeze

Aká bude cena týchto exkluzívnych slúchadiel? Audeze iSine 10 sa budú predávať za 399 dolárov s dátumom vydania v novembri 2016.

Druhou novinkou sú takmer totožné Audeze iSine 20, ktoré majú ponúkať ešte kvalitnejší zvuk a teda aj vyššiu cenu 599 dolárov.

Audeze iSine 20
ZDROJ | Audeze

Nie sú to zrovna lacné štuplové slúchadlá, obzvlášť pri predstave, že sa pravdepodobne zameriavajú na nové iPhony 7. Uvidíme už zajtra, čo si to pre nás Apple s 3,5 mm jackom pripravil a či naozaj všetky káblové slúchadlá budú musieť prejsť na Lightning konektor.

Pozrite siTieto slúchadlá vám za 800 USD dovolia zabudnúť na 3,5 mm audio konektor

Audeze iSine 10 4
ZDROJ | Audeze

ZdrojAudeze

Komentáre k článku