ASUS ZenFone 4 Max s 5 000 mAh batériou za dve stovky

ASUS ZenFone 4 Max (ZC554KL) je nový prírastok v rodine smartfónov taiwanského výrobcu ASUS. Ten mu doprial dvojitý fotoaparát, silnú batériu a priaznivú cenu.

ZDROJ | ASUS

RECENZIAASUS ZenFone 4 – Keď fotoaparát hrá prím

Podľa údajov, ktoré zverejnil ruský portál Helpix.ru, nový ZenFone 4 Max bude vo viacerých variantoch. To sa týka aj procesorov, nakoľko majú byť použité čipy Snapdragon 425 – 4-jadrový a aj Snapdragon 435 – 8-jadrový.

recenziaASUS ZenFone 3: dôstojný nástupca úspešného predchodcu

Aj pamäť RAM bude v dvoch verziách, a to 2 GB a 4 GB. Zato vnútorná pamäť bude variabilnejšia, keďže bude dostupná vo veľkosti 16 GB, 32 GB i 64 GB. Bude možné aj jej rozšírenie microSD kartou do 256 GB.

ZDROJ | ASUS

Kovové telo rozmerov 154 x 76,9 x 8,9 mm s hmotnosťou 181 g má osadený 5,5-palcový IPS displej s Full HD rozlíšením. Pod ním je domovské tlačidlo so snímačom odtlačkov prstov a nad ním dostala miesto 8 Mpx web kamera s clonou f/2,2 a LED bleskom.

Pozrite siASUS ZenFone Live – smartfón milovníkov selfie už na Slovensku

Hlavný fotoaparát má dva 13 Mpx snímače s optikami clony f/2,0, autofókusom, LED bleskom, ale aj elektronickú stabilizáciu videa. Jedným z najväčších ťahákov tohto smartfónu je však batéria.

ZDROJ | ASUS

Tá má kapacitu až 5 000 mAh. Keďže systémom je Android 7.0, ktorý dopĺňa nadstavba ZenUI, dá sa, podľa skúseností s inými smartfónmi ASUS, predpokladať, že výdrž batérie v bežnom používateľskom režime by mohla dosiahnuť minimálne dva dni. Výrobca udáva možnosť prehrávania videa po dobu 22 hodín.

ZDROJ | ASUS

Ako aj obrázok smartfónu ukazuje, šuplík pre karty pojme dve SIM aj s pamäťovou kartou. Takže nebudete ochudobnený o plnohodnotný Dual SIM režim.

ASUS ZenFone 4 Max bude dostupný v troch farbách, čierna, zlatá a ružová a v Rusku je jeho cena, v najnižšej konfigurácii, 13 900 rubľov. Podľa aktuálneho kurzu NBS je to iba 6 eur nad dve stovky.

ZdrojHelpix.ru

Komentáre k článku