ASUS ZenBook Pro Duo je výkonný dizajnový stroj

Dvojica displejov ASUS ZenBook Pro Duo ponúka harmonické praccovné prostredie. O harmóniu s prostredím sa zasa stará dizajn notebooku.

ASUS ZenBook Pro Duo je jedným z prvých notebookov s dvojicou displejov, ktoré nerobia kompromisy a ponúkajú zmysluplné pracovné prostredie. Výkon prirodzene nezaostáva. Náročné projekty tak zvládnete v maximálnom pohodlí a bez jediného zaváhania hardvéru.

Luxusné zariadenie sa vyznačujú tým, že okrem schopnosti plniť si svoju úlohu na 100% tiež ulahodí oku. ASUS ZenBook Pro Duo nezaostáva ani v tejto disciplíne. Celohliníkové precízne spracovanie má pomyselnú dizajnovú čerešničku v podobe asymetricky sústredených kruhov na veku notebooku. Tie sú inšpirované filozofiu Zen, ktorá je produktovému radu notebookov ZenBook prirodzene vlastná.

Pozrite siASUS ZenBook Pro Duo má výkon prispôsobený najnáročnejším kreatívcom

Notebook sa vie prispôsobiť prostrediu a prevziať z neho diajznové prvky. Táto schopnosť podobná chameleónovi, je možná vďaka široko rezaným zrkadlovým hranám. Odrazy v nich vedia dodať ASUS ZenBook Pro Duo štýl a eleganciu presne podľa prostredia, v ktorom sa nachádza. Aj vďaka tomuto prvku je notebook vždy jedinečný a iný.

Pozrite siASUS ZenBook Pro Duo má dva displeje, ktoré vás totálne prekvapia

Absolútne jedinečným a novým prvkom v rade ZenBook je farba ASUS ZenBook Pro Duo. Tá nesie názov Celestial Blue a dodáva zariadeniu osobitý nádych budúcnosti. Naviac nie je priveľmi extravagantná, teda sa hodí ako prezentáciu na serióznom biznis stretnutí, tak do uvoľneného kreatívneho prostredia nezávislého ateliéru.

Spolu s notebookom je dodávaná samostatná opierka dlaní, ktorá sa stará o čo najpohodlnejšiu prácu na klávesnici ErgoLift. Ako inak aj ona má svoje jedinečné dizajnové prvky a pôsobí skutočne prémiovo. Dizajn je v tomto prípade plne funkčný. Predĺžené veko notebooku po odklopení dokáže nahnúť celý ASUS ZenBook Pro Duo tak, aby bola základňa v čo naj pohodlnejšej polohe na prácu.

Pozrite siASUS ZenBook Pro Duo ponúka brilantný displej a uľahčuje prácu stylusom

Ak sa vám ASUS ZenBook Pro Duo (UX581GV) so špičkovým displejom a unikátnou technológiou ScreenPad Plus páči, nájdete ho v predaji na našom trhu už od 2 999 eur v elegantom Celestial Blue prevedení. Navyše už o týždeň vám predstavíme ďalšie novinky notebooku. Sledujte nás.

Článok bol pripravený v spolupráci so spoločnosťou ASUS Slovensko.

ZdrojASUS

Komentáre k článku