ASUS oslavuje 30 rokov, vydáva limitovaný ZenBook v bielej koži

ASUS pri príležitosti 30. výročia založenia spoločnosti uviedol nádherný limitovaný notebook ZenBook Edition 30, ktorý tvorí biela koža.

ZDROJ | ASUS

Všetky produkty majú špecializovaný „A“ monogram, ktorý označuje hodnoty spoločnosti ASUS a históriu dizajnérov z ASUS Design Center.

Limitovaná edícia je 13″ model s maximálnym procesorom Intel Core i7 a grafickou kartou NVIDIA GeForce MX250. Displej pokrýva 95 % tela notebooku. Nechýba podpora do 16 GB RAM a rýchle PCIe SSD úložisko až do 1 TB.

Systém beží na Windows 10 Pro. Okrem pravej talianskej kože, disponuje notebook logom z 18-karátového ružového zlata. Notebook ZenBook Edition 30 tiež využíva nový dotykový panel v podobe obrazovky ScreenPad 2.0.

ZDROJ | ASUS

V balení tiež nájdete prémiové príslušenstvo, ktoré štýlovo sedí k notebooku – perlovo-biela myška, podložka pod myš a kožený obal na notebook.

ZDROJ | ASUS

Pozrite siASUS ZenBooky a VivoBooky dostanú vylepšený ScreenPad 2.0

„Pre ASUS je veľkou cťou, že počas posledných 30 rokov mohol prinášať produkty pre hardcore technologickú komunitu, nadšencov, hráčov a ostatných spotrebiteľov“, vyjadril sa predseda spoločnosti ASUS, Jonney Shih.

Podobne ako iné modely ASUS notebookov, ani v prípade ASUS ZenBook Edition 30 nemáme zatiaľ informáciu o dostupnosti či cene. Lacný rozhodne nebude, keď si zoberieme, aké materiály boli použité.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy COMPUTEX 2019 ďakujeme spoločnosti ASUS, ktoré hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX v Taipei. Za dátové pripojenie v Taipei ďakujeme operátorovi Orange.

Komentáre k článku