ASUS Pegasus 4S – smartfón s 18:9 displejom a 4 130 mAh batériou

ZDROJ | ASUS

Smartfóny z modelového radu ZenFone nie sú jedinými, ktoré produkuje taiwanský ASUS. Nedávno sa totiž objavili informácie o novom mobilom telefóne ASUS Pegasus 4S, ktorý sa má dostať do predaja v Číne.

ZDROJ | ASUS

recenziaASUS ZenFone 4 – Keď fotoaparát hrá prím

Samotný ASUS na stránke Weibo postupne zverejňuje podrobnosti o ňom, a tak sa z nich (i iných zdrojov) dozvedáme, že smartfón s rozmermi 152,6 x 72,7 x 8,8 mm a hmotnosťou 160 g má 5,7-palcový displej s HD+ rozlíšením (720 x 1 440 px) a 2.5D krycím sklom. Najviac však púta pozornosť jeho pomer strán 18:9. Takže aj ASUS sa už môže pochváliť s takýmto širokouhlým displejom.

ZDROJ | ASUS

V smartfóne ASUS Pegasus 4S je použitý procesor MediaTek MT6750T s ôsmymi jadrami a dostupné majú byť dve pamäťové verzie, 3+32 GB a 4+64 GB (RAM/ROM).

Pozrite siAsus Zenfone V – skvelý telefón, ktorý si u nás zrejme nekúpite

Dvojica fotoaparátov hostí 16 Mpx a 8 Mpx snímacie senzory a dopĺňa ich autofókus, LED dióda a zaznamenajú video vo Full HD. S prednou kamerou sa ASUS zatiaľ nepochválil, ale prepokladáme, že jej senzor nebude mať menej ako 8 Mpx.

ZDROJ | ASUS

Pegasus 4S má tri samostatné sloty pre SIM karty a microSD pamäťovú kartu. Vybavený je OS Android 7.0 a okrem bežnej podpory LTE disponuje aj funkcionalitou VoLTE. Energiu mu dodáva pomerne silná batéria s kapacitou 4 130 mAh. Aspoň podľa spomenutých príspevkov na Weibo, pretože niektoré iné technologické stránky ju uvádzajú o 100 mAh nižšiu. Tak si vyberte, komu veriť.

Smartfón ASUS Pegasus 4S by mal byť dostupný vo farbách Star Black a Gold. Jeho cenu ani presnú dostupnosť však výrobca zatiaľ nezverejnil. Čo poviete, máme sa i tak na čo tešiť?

ZdrojASUS - Weibo,GizmoChina

Komentáre k článku