Astell & Kern ACRO L1000 – prémiový zosilňovač pre stolové počítače

ZDROJ | Astell & Kern

Firma Astell & Kern sa už niekoľko rokov venuje prenosným hudobným prehrávačom. Najnovšie to táto audio firma skúša so zosilňovačom Astell & Kern ACRO L1000.

ZDROJ | Astell & Kern

Pod názvom ACRO nájdeme novú sériu produktov, ktorých prvý je práve L1000. Produkt slúži ako desktopový zosilňovač, slúchadlový zosilňovač a prevodník z digitálneho na analógový zvuk DAC. Okrem prémiových vlastností ponúka ACRO L1000 aj prémiový dizajn z hliníku.

Konzola s kolieskom disponuje 2,5 mm portom, 3,5 mm jackom, 6,5 mm portom a XLR audio portom. Nechýbajú výstupy pre reproduktory stolného počítača. Pomocou USB input si prístroj zapojíte k vášmu PC a Macu.

ZDROJ | Astell & Kern

Pozrite siCreative Aurvana Trio – slúchadlá s trojitým meničom pre audiofilov

ACRO L1000 dokáže prehrať hi-res audio súbory až do 32bit/384 kHz bez zníženia kvality. Ovládacie koliesko disponuje LED svetlom, ktoré vás informuje o hlasitosti a aktuálnom nastavení.

Ak vás zariadenie Astell & Kern ACRO L1000 zaujalo, môžete si ho kúpiť už koncom tohto mesiaca za 799 libier, čo je v prepočte približne 900 eur. K videniu bude aj na výstave CES 2018, ktorá začína v Las Vegas už budúci týždeň.

Zdrojwhathifi

Komentáre k článku