ARCHOS Hello – hlasový asistent s netradičným dizajnom

Poslednú dobu spôsobili hlasový asistenti v domácnosti vlnu popularity. Na tej sa chce najnovšie odviezť aj francúzsky výrobca, ktorý prináša ARCHOS Hello. Ten zaujme netradičným dizajnom aj veľkým displejom.


https://youtu.be/gmW4pzw3m-c

ARCHOS Hello, navrhnutý spoločnosťou ARCHOS v Paríži. Je vybavený displejom so 7“ HD alebo 8,4“ Full HD rozlíšením. Obsahuje Google Android Oreo aj Google asistenta, ktorý podporuje množstvo domácich aktivít, ako napríklad hlasové ovládanie, ovládanie objektov a služieb či videohovorov. Konštrukcia zariadenia umožňuje jeho využitie v dvoch polohách, a to na šírku alebo na výšku.

ZDROJ | Archos

Vnútri nájdeme štvorjadrový procesor podporovaný 2 GB RAM a 16 GB vnútorného úložného priestoru. Nechýbajú 4 multi-smerové mikrofóny s dlhým dosahom, 5 MP fotoaparát i WiFi a Bluetooth. Batéria s kapacitou 4 000 mAH má zabezpečiť dlhú prevádzku zariadenia. Gagdet obsahuje najnovšie verzie služieb Google Android a asistenta Google.

Pozrite siApple HomePod – domáci smart reproduktor so Siri

ARCHOS Hello je tiež vhodným pre prijímanie a uskutočňovanie videohovorov pomocou služby Google Duo, posielania správ či počúvanie hudby. Spoločnosť sľubuje vernú reprodukciu zvuku, no bližšie informácie neposkytla.

ARCHOS Hello je kompatibilný s aplikáciami a službami, ako sú Google Music, Spotify aj YouTube.  Novinka tiež ponúka všetky druhy, informácií, hudobných skladieb, fotografií a videí. Môže dokonca vysielať svoj obsah na väčšej obrazovke, napríklad televízii. ARCHOS Hello podporuje ekosystém založený na Asistentovi Google a sieti PicoWAN, navrhnutej a vyvinutej dcérskou spoločnosťou

Nový spoločník do domácnosti bude na Slovensku v predaji v lete 2018, v koncových doporučených cenách od 129,99 € vrátane DPH (7“ ) a 179,99 € vrátane DPH (8,4“ ).
O BEZPEČNOSŤ DÁT NAŠICH REDAKTOROV POČAS MWC 2018 SA STARÁ ESET.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2018 ďakujeme spoločnostiam Orange Slovensko a Slovak Telekom, ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone, a zároveň sa starajú o ich dátové spojenie.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku