Apple Park Visitor Center – kúsok Apple centrály dostupný pre každého

Apple Park je bežne pre verejnosť zatvorený. Kupertínsky gigant preto vybudoval aj Visitor Center, ktoré je určené pre všetkých. A vyzerá skvelo.

ZDROJ | Apple

 

V novembri 2013 sa začala stavať nová centrála Apple, ktorá mala nahradiť vtedajší 1 Infinite Loop. Po štyroch rokoch sa zamestnanci konečne dočkali a pomaly sa presťahovali do nového ústredia s názvom Apple Park. Tá ale nie je otvorená pre každého a prístup do nej majú len povolaní. I z tohto dôvodu preto vznikol Visitor Center, v ktorom má dvere otvorené každý.

Pozrite siVýzvy a zaujímavosti, ktoré sa spájajú s Apple Park

ZDROJ | Apple

 

Apple oznámil veľké otvorenie novej časti len pred niečo vyše týždňom. Internetové portály sa o tejto skutočnosti dozvedeli až vtedy, keď im prišla pozvánka. 17. novembra boli brány Apple Park Visitor Center otvorené a musíme povedať, že podľa fotiek to vyzerá tak, že sa nikde nešetrilo ani pri tomto projekte.

ZDROJ | Apple

 

Apple Park Visitor Center je situovaný cez cestu od hlavnej centrály spoločnosti. Budova je však poschodová a na prvom podlaží sa nachádza kaviareň s výhľadom na celý Apple Park. O scenériu teda núdza nebude.

Pozrite siApple Park – koľko investoval Apple do piatich najdrahších budov v komplexe?

 

ZDROJ | Apple

Prízemie patrí takmer tradičnému Apple obchodu, ktorý sa však samozrejme odlišuje niekoľkými vlastnosťami. Nájdeme tu napríklad 3D model Apple Parku. Ten spolupracuje s AR rozhraním nainštalovaným na iPadoch. Po namierení na model tak návštevníci môžu vidieť realistický vzhľad celej centrály aj so zaujímavosťami, ktorých má budova hneď niekoľko.

ZDROJ | Apple

 

Okrem mnoho zelene a minimalistického dizajnu ide rovnako o jediné miesto, kde môžu zákazníci zakúpiť oficiálne Apple Park produkty ako kľúčenky či hrnčeky.

Ak teda máte niekedy cestu od Kalifornie a ste fanúšikom značky, nezabudnite sa v Apple Park Visitor Center zastaviť. Otváracie hodiny ako aj adresu nájdete na oficiálnej stránke Apple.

ZdrojApple

Komentáre k článku