Apple nezvládol svoju nabíjačku, Samsung ju dal ľavou zadnou

ZDROJ | Samsung

Samsung minulý týždeň predstavil okrem množstva iných zariadení aj jeden zaujímavý gadget – nabíjačku pre trojicu zariadení. Niečo podobné, čo Apple pred rokmi s veľkou slávou predstavil, aby po mesiacoch vývoja zistil, že to nedokáže vyrobiť.

Samsung Wireless Charger Trio, tak sa novinka volá, prichádza s jednoduchým dizajnom, napája sa cez USB-C port a je schopná dodávať minimálne 15-wattový výkon. Samozrejme, podporuje štandard Qi.

Pozrite siSamsung Galaxy M51 sľubuje 3-dňovú výdrž batérie, vďaka 7 000 mAh batérii

Ide o nástupcu bezdrôtovej nabíjačky Duo, ktorá si vedela poradiť s dvoma zariadeniami naraz. Milovníci bezdrôtového nabíjania, medzi ktorých sa skromne radím aj ja, si prídu na svoje. Nabíjačka bude k dispozícii v dvoch farbách – v čiernej a bielej.

ZDROJ | Samsung

Pozrite siNajlacnejší 5G mobil od Samsungu je Galaxy A42 5G

Samsung pri svojej virtuálnej prezentácii Life Unstoppable neprezradil veľa podrobností, podľa obrázkov je však zrejmé, že dokáže súčasne nabíjať smartfón, inteligentné hodinky a slúchadlá. Ak ostaneme pri značke Samsung, tak si na ňu môžete naraz položiť a nabiť napríklad Galaxy Note20, Galaxy Watch3 a Galaxy Buds Live.

ZDROJ | Samsung

Vďaka univerzálnemu štandardu vám Samsung Wireless Charger Trio nabije aj iné zariadenia, pravdaže, musia podporovať bezdrôtové nabíjanie.

Pozrite siSúboj 6 rýchlych bezdrôtových Qi nabíjačiek

ZDROJ | Samsung

Novinka možno nie je taká elegantná, ako mal byť AirPower od Apple, ale svoj účel určite splní. Jediným problémom bude nabíjanie Apple Watch, s ktorými si zrejme neporadí. Novinka sa bude predávať za 99 eur už v blízkej dobe. Čo na ňu poviete?

ZdrojSammobile

Komentáre k článku