Apollo’s Moon Shot AR – nahliadnite do vesmírnych misií cez rozšírenú realitu

Chceli ste niekedy nahliadnuť do vesmírneho modulu Columbia, pristáť na Mesiaci s lunárnym modulom, alebo si iba urobiť selfie vo vesmíre? S aplikáciou Apollo’s Moon Shot AR môžete toto všetko zažiť v pohodlí domova.

Aplikácia Apollo’s Moon Shot AR vznikla pri príležitosti 50. výročia pristátia na Mesiaci, aby ľuďom umožnila nahliadnuť do diania najdôležitejších vesmírnych misií NASA počas 60. rokov minulého storočia. Jej tvorcovia stavili na rozšírenú realitu a nemohli urobiť lepšie. Aplikácia dokáže vtiahnuť do diania všetky vekové kategórie, ktoré v sebe majú aspoň štipku záľuby pre vesmír.

Aplikácia ponúka niekoľko multimediálnych a interaktívnych balíkov, v ktorých sa môžete dozvedieť mnoho zaujímavých informácií o rôznych misiách NASA, pričom časť z nich je spracovaná aj s obsahom pre rozšírenú realitu. Tieto balíky nájdete aj v samostatnej kategórii AR v spodnej časti obrazovky aplikácie.

 

Pozrite siČo je to AR? Nepraktická technológia alebo spiaci obor?

Každý balík s rozšírenou realitou je v niečom iný. Take a Moon Shot umiestni do priestoru pred vami Zem, z ktorej sa budete musieť v rámci misie Apollo 8 dostať na Mesiac. Suiting Up pred vás umiestni skafander Neila Armstronga s detailným popisom každej jeho časti.

Súčasťou aplikácie sú aj kvízy, po ktorých absolvovaní sa vám odomknú zaujímavé videá s autentickými nahrávkami z vesmírnej agentúry. So správnymi odpoveďami si nemusíte robiť veľké starosti, videá sa vám odomknú aj v prípade, že správne odpovede trafíte až na posledný pokus.

Apollo’s Moon Shot AR97%

Veľkosť:
2.2 GB
Platforma:
iOS 11.0 alebo novší, Android 7.0 alebo novší
Cena:
0,00 €

Aplikácia Apollo's Moon Shot AR vám umožní nahliadnuť do detailov najznámejších misií NASA z obdobia 60. rokov pomocou rozšírenej reality.

Komentáre k článku