Aplikácia Balance vás naučí meditovať aj v domácej karanténe

ZDROJ | Elevate, Inc.

Možné útočisko pred súčasnou situáciou a domácou karanténou vám môže poskytnúť aj meditácia. Ak s ňou chcete začať práve teraz, skúsiť to môžete pomocou aplikácie Balance, ktorá vám aktuálne poskytne celú knižnicu meditačných cvičení až na rok zadarmo.

K tomu, aby vám aplikácia Balance priniesla želané výsledky, vám stačí iba pár minút voľného času, slúchadlá a konkrétny cieľ. Práve posledná spomínaná podmienka je v prípade aplikácie Balance dôležitá a vďaka nej táto aplikácia vyčnieva z radu podobných meditačných appiek.

Cieľ vašich meditácií si nastavíte hneď pri prvom spustení aplikácie a na ceste k jeho splneniu sa budete držať pomocou otázok, ktoré by ste mali v aplikácii zodpovedať každý deň. Aplikácia pre vás na základe vašich odpovedí pripraví na mieru ušitý meditačný program.

Aplikácia Balance je dostupná na stiahnutie bezplatne, no ak sa ešte donedávna chceli dostať k jej kompletnej ponuke meditačných nahrávok, museli ste si zakúpiť mesačné alebo ročné predplatné za nemalú sumu. Autori aplikácie sa však rozhodli pomôcť ľuďom v domácej karanténe a všetkým novým používateľom poskytujú ročné predplatné úplne zadarmo.

Ponuka celého obsahu softvéru zadarmo nie je pri mobilných aplikáciách ničím výnimočná. V tomto prípade však nejde iba o pokus o nalákanie používateľov na inak neúspešnú aplikáciu. Balance má aj medzi najlepšími meditačnými aplikáciami dobré meno a to najmä vďaka kvalitným cvičeniam, prepracovaným programom šitým na mieru a skvelému používateľskému prostrediu, na ktoré sa navyše aj dobre pozerá.

Ak teda chcete vyskúšať meditáciu v domácej karanténe bez obmedzení a zadarmo aj vy, po aplikácii Balance a jej „bezplatnom predplatnom“ určite siahnite. Nezabudnite si ho však včas pred obnovením zrušiť. Pokojne tak môžete urobiť aj ihneď po tom, čo si aktivujete jeho bezplatnú skúšobnú verziu.

Pozrite siVšetko o Apple Arcade: Od aktivácie, cez výber hier až po deaktiváciu

Tak ako pri silovom cvičení, aj v prípade meditácie je dôležitá najmä konzistentnosť. Aplikácii Balance by ste preto mali dať šancu pravidelne a opakovane aspoň v priebehu niekoľkých dní, po ktorých si už na sebe budete môcť všímať prvé zmeny v oblasti, na ktorú ste sa v úvode rozhodli zamerať.

Aplikácia Balance: Meditation je v súčasnosti dostupná iba pre operačný systém iOS. Jej vývojári však aktuálne pracujú už aj na verzii pre Android, do ktorej testovania sa môžete prihlásiť na oficiálnej stránke aplikácie.

ZDROJ | Elevate, Inc.

Balance: Meditation96%

Veľkosť:
221.4 MB
Platforma:
iOS 11.0 alebo novší, Android - aktuálne v beta testovaní
Cena:
0,00 €

Aplikácia Balance: Meditation vám dokáže pomocou meditačných cvičení pomôcť zredukovať stres, zlepšiť spánok alebo zvýšiť schopnosť sústrediť sa nielen počas domácej karantény. Aktuálne môžete získať kompletný prístup k jej platenému obsahu na rok zadarmo.

ZdrojBalance

Komentáre k článku