ANTIK Telecom je už aj na Android TV a Apple tvOS

ZDROJ | ANTIK Telecom

ANTIK Telecom spúšťa v rámci TV vysielania cez internet televíziu pre priaznivcov set-top boxov so systémom Android a AppleTV. Ide zároveň o prvé poskytovanie retransmisie na najnovšej platforme spoločnosti Apple.

Pozrite siANTIK Telecom postaví inteligentnú bezdrôtovú sieť SmartWorld

https://www.youtube.com/watch?v=cFfOiQpNCjk

AppleTV box najnovšej generácie podporil ANTIK Telecom aplikáciou pre sledovanie najobľúbenejších programov. Podobne Antik nasmeroval investície aj do vývoja set-top boxov s OS Android.

AndroidTV
AndroidTVZDROJ | ANTIK Telecom

Aplikácie pre obe platformy spoločnosti Apple aj Google sú už k dispozícii zadarmo pre testerov na Google Play, resp. AppStore obchode pod názvom ANTIKTV.

AndroidTV
AndroidTVZDROJ | ANTIK Telecom

Spoločnosť tak poskytne televíziu a archív už na siedmych platformách, ktorými sú vlastné set-top boxy, tablety a smartfóny s OS Android a iOS, Windows tablety, ďalej počítače s Windows 8.1 a vyšším, AppleTV aj Android boxy.

Pozrite siANTIK Telecom bude už aj v Bratislave a rovno s 1 Gbit/s internetom

Predaj televízie pre zákazníkov s tabletmi a mobilmi sa nám rozbehol veľmi dobre,“ vysvetľuje riaditeľ pre rozvoj spoločnosti ANTIK Telecom Peter Blaas.

AppleTV
AppleTVZDROJ | ANTIK Telecom

Teraz zapĺňame medzeru na trhu aplikáciami pre najrozšírenejšiu platformu set-top boxov so systémom Android ako aj vychytávkou pre priaznivcov spoločnosti Apple. Potešíme aj majiteľov Android televízorov, ktorí si tak vychutnajú naše služby aj bez set-top boxu.

AppleTV
AppleTVZDROJ | ANTIK Telecom

Pre použitie aplikácie na set-top boxoch Android odporúča Antik systém Lollipop, pre Apple zasa verziu AppleTV 4. generácie. Výrobky sú dostupné v bežnej obchodnej sieti, použitie aplikácií nie je viazané na nákup zariadení Antiku.

https://www.youtube.com/watch?v=3IGnL_YPaQU

Po ukončení bezplatného testovacieho obdobia Antik spustí spoplatnenie vo svojej predplatenej platforme ANTIKTVGO. Predplatné je možné zakúpiť on-line bez návštevy predajného miesta po registrácii na stránke moj.antik.sk.

ZdrojANTIK Telecom

Komentáre k článku