Anker má nový model Liberty 3 Pro. Vyznačujú sa najmä pridaním funkcie ANC

ZDROJ | Anker

Spoločnosť Anker predstavila nástupcu svojich úspešných slúchadiel Liberty 2 Pro. Model 3 Pro prináša najmä vytúženú funkciu aktívneho potlačenia okolitých ruchov (ANC).

Pozrite siMegasúboj 5 plne bezdrôtových slúchadiel do 99 €

Práve funkcia ANC prechádzajúcej generácii chýbala. Anker na tejto funkcionalite zapracoval a na jej skvelé fungovanie slúži až 6 mikrofónov. Slúchadlá ponúkajú tri režim priepustnosti. Prvým je plne priehľadný režim, aký môžeme poznať z ostatných slúchadiel.

Druhý režim potláča okolitý zvuk a zosilňuje ľudský hlas. Tretí režim len zosilňuje ľudský hlas. K dispozícii je aj redukcia šumu počas volania.

Anker Liberty 3 Pro podporujú kodek LDAC a sú certifikované pre Hi-Res Audio Wireless. Spoločnosť prepracovala svoju Astria Coaxial Acoustic Architecture (ACAA). Nová verzia prináša silnejšie basy a vylepšené stredy a výšky.

ZDROJ | Anker

Dizajnovo sa od prechádzajúcej verzie veľmi nelíšia, ale výrobca ich dokázal zmenšiť až o 30 %. Boli aj mierne upravené pre ešte pevnejšie a pohodlnejšie uloženie v uchu. Poteší aj certifikácia IPX4, takže slúchadlá zvládnu aj dážď.

Výrobca ponúka aj aplikáciu, v ktorej si môže používateľ upraviť hudbu v ekvalizéri, aktivovať priestorový zvuk a upraviť dotykové plochy slúchadiel slúžiace na ich ovládanie. Nechýba ani funkcia  HearID. Tá slúži na prispôsobenie zvukového profilu presne pre vaše ucho.

ZDROJ | Anker

Anker Liberty 3 Pro ponúkajú výdrž až 8 hodín. Po ich vybití ich môžete pohodlne nabiť v nabíjacom puzdre, ktoré im dodá ďalších 32 hodín. Puzdro má moderný USB-C konektor, ale môžete ho dobiť aj bezdrôtovo pomocou štandardu Qi.

Slúchadlá Anker Liberty 3 Pro sú dostupné za cenu 160 eur. Dajú sa kúpiť na oficiálnej stránke výrobcu. Nemecký Amazon ich má aktuálne za cenu 140 eur.

Pozrite siExdizajnér Sennheiseru prináša audiofilské slúchadlá za rozumnú cenu

ZdrojAnker

Komentáre k článku