Animal World for Kids – zvieratká z celého sveta zabavia nielen najmenších

Môžeme si nahovárať, že smartfóny deťom do rúk nepatria, ale nič to nezmení na tom, že oni sa už v podstate so smartfónom narodili. Preto je občas vhodné využiť naše inteligentné telefóny aj na to, aby sa naši drobčekovia zabavili a možno aj čo to priučili.

Animal World for Kids

STIAHNITE SI aplikáciu Animal World for Kids v App Store

Ak trochu rozumiete anglicky už viete, že táto hra bude plná zvieratok. Nebojte sa nebudú na vás hovoriť anglicky, aj keď vedia aj po anglicky. Bohužiaľ neprehovoria na vás ani po slovensky, ale aj napriek tomu si myslím, že český jazyk nebude pre vás a vaše ratolesti problémom. Aplikácia je vynikajúcim sprievodcom svetom zvierat pre tých najmenších, teda deti do veku piatich rokov. V jednotlivých sekciách nájdete zvieratá, ktoré žijú na farme, v savane, lese, mori, džungli a v rybníkoch a riekach.

Animal World for Kids

Potom ako kliknete na niektoré zvieratko sa vám otvorí jeho okno, v ktorom je krátke video zo života jednotlivých zvieratok. Prehrať si môžete aj zvuk, ktorý dané zvieratko vydáva, alebo nahovorený text o danom zvieratku. Možno sa v aplikácii niečo nové naučíte aj vy, „dospeláci“. Pre deti však bude vynikajúcou zábavou. Vo verzii zadarmo nájdete zvieratká z farmy a savany. Ostatné si musíte dokúpiť za 0,89 €. Menu nastavení a nákupov je pritom chránené heslom a k zadaniu hesla sa dostanete len podržaním ikony nastavení po dobu troch sekúnd. Okrem Apple iOS je táto aplikácia dostupná aj pre smartfóny s Androidom.

Animal World for Kids

Animal World for Kids

Hodnotenie: 9/10

Veľkosť: 479 MB

Cena: 0,00 € (0,89 € – plná verzia)

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku