Android Taste Test vám ukáže, ako by mal vyzerať váš ideálny Android

Android Taste

Neviete sa rozhodnúť akú tapetu, akú sadu ikon či aké miniaplikácie si máte umiestniť na domovskú obrazovku? Krátky Android Taste Test vám ponúkne odpoveď na všetky súvisiace otázky.

Spoločnosť Google spustila v uplynulých dňoch nový zaujímavý portál s názvom #myAndroid Taste Test. Jeho úlohou je pomôcť používateľom najrozšírenejšieho mobilného operačného systému upraviť a prispôsobiť si vzhľad svojho smartfónu či tabletu.

Pozrite si7 tipov pre Android 7

Android Taste
ZDROJ | Google

Test poskladaný z obrázkových otázok cielených na váš preferovaný dizajn sa javí ako jednoduchá možnosť voľby toho správneho pozadia či sady ikon pre nerozhodných používateľov.

Android Taste
ZDROJ | Google

Medzi otázkami nájdete aj tie, ktoré sa pýtajú na to, či preferujete svetlé alebo tmavé farby, minimalistický dizajn, abstraktné obrázky alebo textúrované tvary.

Android Taste
ZDROJ | Google

Úspešným absolvovaním približne 5-minútového kvízu vám system navrhne ideálne pozadie s odkazom na danú aplikáciu (napríklad ZEDGE Ringtones & Wallpapers), launcher, miniaplikáciu (widget) a nakoniec appku poskytujúcu virtuálnu klávesnicu.

Pozrite si10 najlepších logických hier pre Android aj iOS

Android Taste
ZDROJ | Google

Ak sa vám zdá, že vyhodnotenie testu nespĺňa vaše požiadavky, jednoducho kliknite na tlačidlo Take this test again a pustite sa do opätovného navrhovania vášho ideálneho Androidu na portáli Android Taste Test.

ZdrojAndrioid

Komentáre k článku