Amazon Echo Look – Alexa už zhodnotí, čo nosíte

ZDROJ | Amazon

Amazon Echo je hlasový asistent do domácnosti, ktorý zvláda mnoho povelov. Novinka Amazon Echo Look je však zameraný na niečo úplne iné.

https://www.youtube.com/watch?v=9X_fP4pPWPw

Prvý apríl sa skončil pomerne dávno, preto to vyzerá tak, že Amazon to s novým produktom myslí vážne. Amazon Echo Look je ďalší moderný doplnok do domácnosti, ktorý ale robí niečo, čo sme tu ešte nemali.

ZDROJ | Amazon

Novinka má zmenený dizajn, na Echo sa veľmi nepodobá. Podobné sú si zariadenia hlavne funkcionalitou, pričom Echo Look má navyše kameru s hĺbkovým snímaním.Tá má hneď niekoľko využití, otázne je, koľko aj skutočne využiteľných.

Pozrite siAmazon Echo prichádza do Anglicka a Nemecka

ZDROJ | Amazon

Na povel používateľa mu môže vytvoriť fotografiu, ktorá sa vie uložiť i na neskôr. V tmavých situáciach pomôžu i 4 LED blesky. V ponuke je aj krátke video.

Poslednou novou vlastnosťou je funkcia Style Check, kedy vám Amazon Echo Look zhodnotí oblečenie. Používať má pritom pokročilé algoritmy strojového učenia aj rady od módnych špecialistov.

ZDROJ | Amazon

Taktiež vie zariadenie vybrať medzi dvoma outfitmi ten krajší. Rozhoduje sa na základe štýlu, ako šaty sedia či aké sú aktuálne módne trendy. Nastaviteľné sú aj módne tipy

Ako už bolo spomenuté, Amazon Echo Look je poháňaný inteligentným asistentom Alexa, a teda má všetko to, čo i Amazon Echo. Novinka bude dostupná len na pozvánky za cenu 200 dolárov.

ZdrojAmazon

Komentáre k článku