Alcatel poodhalil plány v smartfónoch na rok 2018

ZDROJ | Alcatel

Na výstave CES 2018 nechýba ani spoločnosť TCL Communication, ktorá poodhalila svoje plány na rok 2018 v oblasti mobilných telefónov značky Alcatel.

Pozrite siAlcatel IDOL 5 a 5S – dizajnovky pre náročnejších aj so stereo reprákmi

Firma plánuje do niekoľkých mesiacov uviesť smartfóny Alcatel s úplne novým dizajnom a s displejmi s pomerom strán 18:9 naprieč celým portfóliom. Tie budú od teraz rozčlenené do troch produktových skupín.

ALCATEL 5

ZDROJ | Alcatel

Rad Alcatel 5by mali tvoriť vlajkové lode značky s najlepšími dostupnými technológiami, avšak, vraj, za nižšie ceny, ako porovnateľné telefóny konkurencie. Samozrejmosťou bude už spomenutý Alcatel full view displej 18:9. Na zatiaľ prvej oficiálnej prezentačnej fotografii vidieť najmä inovovaný dizajn, ako aj dve predné kamery, ktoré budú využiteľné aj na odomykanie rozpoznaním tváre.

Pozrite siAlcatel A7 XL – obor s duálnou kamerou a Google Assistant

ALCATEL 3

ZDROJ | Alcatel

Tento rad smartfónov má osloviť nie len najmodernejšími funkciami, ale aj duálnym fotoaparátom, štýlovým dizajnom hodným strednej triedy a Alcatel full view 18:9 displejom za dostupnú cenu.

ALCATEL 1

ZDROJ | Alcatel

Najnižší rad bude zahŕňať smartfóny pre široké masy zákazníkov s prihliadnutím na čo najnižšie ceny. Štýlový dizajn by však nemal prezrádzať, že pôjde o low-end zariadenia a dostupné by v nich mali byť taktiež moderné technológie, medzi ktoré výrobca zaraďuje napríklad aj odomykanie rozpoznaním tváre.

Pozrite siAlcatel A5 LED – notifikácie mu rozsvietia zadný kryt

Nové produktové portfólio už s konkrétnymi modelmi smartfónov Alcatel bude predstavené koncom februára 2018 na veľtrhu Mobile World Congress v Barcelone.

ZdrojAlcatel TS

Komentáre k článku