Alcatel MOVETIME Track & Talk Watch – smarthodinky pre najmenších

ZDROJ | Alcatel

Detské hodinky tiež sledujú aktuálne trendy a Alcatel najnovšie prichádza s hodinkami, ktoré budú dávať pozor na vaše dieťa. Privítajte Alcatel MOVETIME Track & Talk Watch.

move-time-blue-lie-down
ZDROJ | Alcatel

Pomocou hodiniek môže vaša ratolesť telefonovať až s desiatimi prednastavenými kontaktmi. Okrem toho však môžu na diaľku určiť polohu dieťaťa pomocou zabudovaného GPS. Nechýba ani možnosť zanechania hlasovej správy.

Dieťa môže pomocou hodiniek vyslať signál SOS, čo však pri malých deťoch nepovažujeme za úplne šťastné riešenie. Hodinky sa môžu prepojiť s Android či s iOS smartfónmi. Slúži na to aplikácia MOVETIME.

move-time-blue-front-right
ZDROJ | Alcatel

Pozrite siSOWATCH – keď smart hodinky vedia byť lacné

Hodinky tak zabezpečia neustály kontakt s vašim dieťaťom. Vďaka spomínanej aplikácii sa viete do 90 sekúnd dozvedieť, kde sa dieťa nachádza.

Zaujímavou funkciou je možnosť vloženia SIM karty a nastavenie bezpečnej „virtuálnej“ zóny, v ktorej sa môže dieťa pohybovať. Ak túto zónu opustí, na váš telefón sa automaticky odošle správa.

Zaujímavo je vyriešené aj to, že dieťa nemusí vedieť čítať. V takom prípade stačí, ak stlačí na tri sekundy tlačidlo a odošle vám hlasovú správu.

Čo sa týka odolnosti, hodinky vydržia aj striekajúcu vodu, či prach vďaka certifikátu IP65. Okrem toho disponujú aj krokomerom a meraním pohybu dieťaťa.

combine-1
ZDROJ | Alcatel

Pozrite siTimex IQ+ Move – elegantné a inteligentné hodinky

Hodinky komunikujú so smartfónom cez rozhranie Wi-Fi alebo cez Bluetooth. Kapacita batérie je slušných 380 mAh.

Hodinky Alcatel MOVETIME Track & Talk Watch sú určené pre deti od 4 do 10 rokov, takže môžu byť aj zaujímavým darčekom na Vianoce.

Predávajú sa v dvoch farebných spracovaniach – modrej a oranžovej za cenu 99 eur. Cena nie je najhoršia a môžeme vidieť, že smarthodinky môžu byť zaujímavým riešením pre deti, ktorým ešte smartfón do ruky nepatrí.

move-time-blue-side-3
ZDROJ | Alcatel

Pozrite siBabypod – pomôžte vášmu dieťaťu stať sa géniom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZdrojAlcatel

Komentáre k článku