Alcatel MOVE – inteligentné hodinky pre aktívnych ľudí

Alcatel MOVETIME WiFi WatchZDROJ | AlcatelAlcatel MOVE

Na tohtoročnej IFA 2016 sa prezentoval aj Alcatel. Predstavil nám aj produktovú líniu zameranú pre aktívnych ľudí so širokým spektrom záujmov – Alcatel MOVE.

V Berlíne počas tohtoročnej technologickej výstavy IFA 2016 predstavil Alcatel sériu nových produktov s názvom MOVE. Súčasťou série sú produkty s názvami MOVEBAND, MOVETIME WiFi Watch, MOVETRACK, MOVE Track&Talk. Jedná sa o odlišné produkty, ktoré sú však zamerané na rovnakú cieľovú skupinu – aktívnych ľudí s rôznorodými záujmami, ktorí si potrebujú zjednodušiť svoj život.

Alcatel MOVE
Alcatel MOVEBANDZDROJ | Alcatel

MOVEBAND je jedným z prvých produktov v rade. Súčasťou inteligentného náramku MOVEBAND sú štandardné funkcie, ktoré by ste mohli očakávať od podobného produktu – vzdialenosť, tempo, čas, počet spálených kalórii, taktiež aj dĺžku spánku. Taktiež vám zabezpečí aj aktuálne notifikácie z vášho mobilného telefónu – textové správy, e-maily aj prichádzajúce hovory.

Pozrite siAlcatel 360 Camera a VISION majú namierené do VR sveta

Alcatel MOVE
Alcatel MOVETIME WiFi WatchZDROJ | Alcatel

Druhým produktom v sérii MOVE sú inteligentné hodinky MOVETIME WiFi Watch, ktoré sa môžu stať šikovným spoločníkom na plnenie každodenných úloh. Produkt vám ponúka možnosť nielen prijímať aj odosielať telefónne hovory.

Alcatel MOVE
Alcatel MOVETIME WiFi WatchZDROJ | Alcatel

Umožní vám však aj otvárať textové správy, e-maily a pripomenutia. MOVETIME taktiež monitorujú rôzne druhy dát – počet krokov, vzdialenosť, počet spálených kalórii, čas, srdcovú frekvenciu atď. MOVETIME môžete ovládať aj pomocou gest – jednoduchým ťuknutím môžete zastaviť alebo spustiť hudbu, otočením zápästia dopredu alebo dozadu môžete posúvať skladby v zozname.  Produkt je dostupný v striebornej, tmavo šedej a zlatej farbe.

Pozrite siAlcatel SHINE LITE – dizajnová štýlovka za dve stovky

Alcatel MOVE
Alcatel MOVETRACKZDROJ | Alcatel

Tretím produktom v produktovej línii je MOVETRACK – prenosný GPS. Produkt môžete pripojiť k batožine, ale aj na obojok domáceho miláčika. MOVETRACK využíva samostatnú aplikáciu s názvom Virtual Fence, ktorá automaticky upozorní používateľa, ak objekt prekročí stanovenú, prednastavenú zónu.

Alcatel MOVE
Alcatel MOVE Track&TalkZDROJ | Alcatel

Alcatel MOVE Track&Talk je štvrtým produktom v poradí, ktorý by mal umožniť rodičom a deťom ostať v spojení. Inteligentné hodinky s obmedzenými funkciami pre detského používateľa. Rodičia môžu pomocou jednoduchej aplikácie posielať zo svojho mobilného telefónu hlasové správy, telefónne hovory so svojím dieťaťom a taktiež sledovať ich lokalizáciu.

Alcatel MOVE
ZDROJ | Alcatel

Produktová línia Alcatel MOVE by mala byť k dispozícii na konci septembra. Taktiež by sme sa mali dozvedieť viac aj o technických parametroch jednotlivých produktov a cien.

ZdrojAlcatel

Komentáre k článku