Aktualizovaná verzia appky Tatra banky prináša veľa noviniek

Tatra banka predstavila novú verziu 3.5 mobilnej aplikácie. Pribudla Digitálna karta s možnosťou generovania jednorazového čísla pre on-line platby, či možnosť pridania karty do Google Pay. Četbot Adam už vie pomôcť i s nastavením automatickej splátky či sporenia.

ZDROJ | Tatra banka

Na čo je dobrá digitálna kreditná karta? Šetrí vám čas. Zatiaľ čo klasická karta príde poštou za niekoľko dní, digitálna je k dispozícii prakticky okamžite. Po podpise zmluvy ju máte k dispozícii v aplikácii Tatra banka, dá sa s ňou platiť cez Apple Pay, Google Pay a Internetové platby (jednorazové číslo pre nákupy na internete).

Keď vám príde fyzická kreditná karta, môžete rovnocenne používať obidve. Stačí, keď si zmeníte stav digitálnej platobnej karty z Virtuálna na Aktívna, vtedy sa vám aktivuje aj fyzická karta. Nastavíte si to v časti Detail karty.

ZDROJ | Lenovo

Generovanie jednorázového čísla karty pre platby na internete bolo doteraz možné urobiť v aplikácii MobilePay. Po aktualizácii aplikácie Tatra banka na verziu 3.5 to budete môcť urobiť v Detaile karty.

Postup, ako na internete zaplatiť jednorázovým číslom:

  • skontrolujte si, či máte v mobile aktívny prístup k internetu;
  • vyberte si zo zoznamu kariet tú, ktorou chcete zaplatiť;
  • kliknite na tlačidlo Internetová platba;
  • po potvrdení PIN-om vám aplikácia zobrazí jednorazové údaje o karte, ktoré použijete na platbu.

Pridanie karty do Google Pay priamo z aplikácie Tatra banka je tiež jednoduché. V časti Detail karty kliknite na Pridať do Google Pay.

ZDROJ | Tatra banka

Četbot Adam vám v novej verzii aplikácie Tatra banka poradí s nastavením automatickej splátky ku kreditnej karte alebo s nastavením sporenia do Podielových fondov. Stačí sa ho spýtať. Adama nájdete v dolnej lište úvodného menu pod ikonou A.

ZdrojTatra banka

Komentáre k článku