Ako výhodne získať nový Samsung Galaxy S8/S8+ za váš starý telefón?

Ak máte starý mobilný telefón, ktorý by ste radi vymenili za nový, máte teraz možnosť využiť špeciálnu akciu, počas ktorej môžete predať svoj starý telefón niektorej z vybraných značiek a navyše pri tom získať bonus 100 € pri kúpe smartfónu Samsung Galaxy S8 alebo Galaxy S8+. Ako na to?

ZDROJ | vykup-telefonov.sk

Akcia „Vymeňte starý za nový“ spočíva v tom, že na stránke vykup-telefonov.sk, prevádzkovateľa mobilonline s.r.o., ponúknete na predaj svoj starý mobilný telefón niektorej z vybraných značiek. Nemusí to byť len telefón značky Samsung. Pozrite sa na stránku vykup-telefonov.sk, ktoré telefóny sa v rámci tejto akcie vykupujú.

ZDROJ | vykup-telefonov.sk

Po vybraní konkrétneho modelu zodpoviete na niekoľko dôležitých otázok. Tie sa týkajú toho, či predávate nový telefón v originálnom balení s kompletným príslušenstvom a záručným listom, alebo ponúkate na odpredaj telefón, ktorý bol používaný. V tomto prípade výkupnú cenu ovplyvňuje celkový stav telefónu, ale aj to, či bol pôvodne kúpený na Slovensku, či máte k nemu kompletné balenie i záručný list a či je telefón plne funkčný.

Po zodpovedaní týchto otázok vyplníte kontaktný formulár a vyberiete si, či chcete telefón odovzdať osobne v niektorej z predajní spoločnosti mobilonline, alebo ho odošlete kuriérom. Po odovzdaní telefónu a overení jeho skutočného stavu vám podľa stanovených podmienok bude vyplatená odkupná cena mobilného telefónu. A to buď v hotovosti – pri odovzdaní v predajni, alebo na bankový účet – pri odoslaní kuriérom.

ZDROJ | vykup-telefonov.sk

Tým však akcia „Vymeňte starý za nový“ zďaleka nekončí. Získané peniaze totiž môžete investovať do kúpy nového smartfónu Samsung Galaxy S8 alebo Galaxy S8+, pričom práve na ich kúpu dostanete navyše bonus vo výške 100 €. Výsledná cena noviniek tak bude pre vás výrazne výhodnejšia.

Na uplatnenie bonusu 100 €, pre nákup telefónov Samsung Galaxy S8/S8+, máte k dispozícii viac ako 30 predajcov, medzi ktorými sú aj operátori O2 a Orange, ale taktiež sieť elektropredajní NAY. U nich si môžete kúpiť nový Samsung Galaxy S8/S8+.

ZDROJ | samsung-bonus.eu

Pre získanie bonusu 100 € je potrebné zaregistrovať na stránke www.samsung-bonus.eu číslo kúpnej zmluvy, ktorú ste dostali pri predaji svojho starého telefónu, faktúru od nového Samsung Galaxy S8 alebo Galaxy S8+ a IMEI číslo nového zariadenia. Ak splníte všetky potrebné podmienky, budete môcť dostať naspäť sľúbených 100 €.

Akcia „Vymeňte starý za nový“, ktorej podrobné pravidlá sú uverejnené na stránke samsung-bonus.eu, potrvá do 16. septembra 2017. Času nie je nazvyš, preto zbytočne neváhajte.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Samsung Electronics.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku