Ako si užiť kultúru a šport v bezpečí domova?

ZDROJ | Panasonic

Ak ste milovníkom športových zápasov, filmovým fajnšmekrom alebo vašu dušu napĺňa hudba, potom práve v domácich podmienkach oceníte najmä kvalitný obraz a zvuk. Domáci zážitok môžete podporiť a posunúť na vyššiu úroveň vďaka moderným technológiám, ktoré ponúkajú výrobcovia domácej elektroniky.

ZDROJ | Panasonic

POCIT SKUTOČNÉHO ZÁŽITKU

Ako na javisku sa ocitnete s modelom OLED televízora TX-GZ2000 od značky Panasonic. Zobrazovací panel OLED s natívnym ultravysokým rozlíšením 4K Ultra HD poskytuje najvernejšie zobrazenie viac ako miliardy farieb a najtemnejšej čiernej spolu s nekonečným kontrastom.

Okrem dokonalého obrazu vás pohltí tiež strhujúci zvuk, o ktorý sa postará Dolby Atmos s podporou formátov HDR vrátane novej generácie HDR10 + a Dolby Vision. Budete sa cítiť,  ako by ste boli v hľadisku divadla, v kine alebo v kotle pod pódiom či na športovom štadióne.

ZDROJ | Panasonic

Vďaka možnosti pripojenia cez Wi-Fi môžete prezerať webové stránky, prehrávať videá z externého úložiska alebo streamovať služby typu Netflix alebo YouTube. Smart televíziu môžete využiť aj ako audiosystém jednoduchým pripojením napríklad vášho telefónu cez Bluetooth. To všetko vďaka vlastnému operačnému systému My Home Screen. Prostredníctvom služby Alexa alebo Google Assistant môžete televízory Panasonic ovládať aj voľným hlasom.

ZDROJ | Panasonic

Odporúčaná predajná cena:

model TX-GZ2000 55″ – 2 889 EUR

model TX-GZ2000 65″ – 3 849 EUR

Komentáre k článku