Ako prekvapiť nežnú polovičku na Valentína? Pomôcť môže aj mobilná appka

ZDROJ | Skyfall Services

Či už niekoho plánujete na Valentína potešiť klasickou kyticou ruží, alebo chcete mať vzhľad kytice pod kontrolou do posledného kvetu, máme pre vás tip na mobilnú aplikáciu, ktorá darovanie kvetov posúva na celkom novú úroveň.

Aj keď sme ešte stále technologický web, technológie k blížiacemu sa dňu zaľúbených veľmi nepatria. Nepriamo vám však môžu pomôcť Valentína výrazne vylepšiť, ak pri tejto príležitosti plánujete nákup alebo objednávku kytice. Aplikácia Mr. Rose vám totiž celý nákup, resp. objednávku kytice aj s možnosťou doručenia až k vašej milej (napríklad aj do práce) výrazne uľahčí.

Aplikácia pokrýva kvetinárstva na takmer celom Slovensku, preto je základom jej používania povolenie k prístupu k vašej aktuálnej polohe. Tú môžete zadať do aplikácie aj ručne, v oboch prípadoch sa vám vo výsledku v aplikácii zobrazia najbližšie kvetinárstva k zadanej adrese. Ak sa práve nachádzate v inom meste ako obdarovaná osoba, vďaka možnosti ručného zadania adresy môžete v aplikácii hľadať aj kvetinárstva, ktoré sú lokalizované bližšie k nej.

V kvetoch sa môžete, ale nemusíte pre používanie tejto aplikácie vyznať. Aplikácia Mr. Rose vám totiž ponúkne niekoľko základných tematických kategórií, z ktorých si vyberiete nielen pri príležitosti sviatku svätého Valentína. Ak však už máte o vzhľade kytice nejakú predstavu, v intuitívnom používateľskom prostredí si ju môžete nakombinovať aj sami.

Samozrejmosťou je už možnosť výberu, či si chcete kyticu vyzdvihnúť v kvetinárstve osobne, alebo ju chcete nechať doručiť až do rúk vašej milovanej. Odporúčame však s objednávkou príliš neotáľať, kvetinárstva dostanú tento piatok pri príležitosti Valentína nepochybne zabrať.

Samotná aplikácia Mr. Rose je dostupná bezplatne pre operačné systémy Android aj iOS. Výška ceny za kvety na objednávku už samozrejme závisí od konkrétneho kvetinárstva, ktoré si vyberiete, málo to však rozhodne nie je. Ak však viete, že na Valentína kyticou určite potešíte, takéto prekvapenie najmä v prípade neočakávaného doručenia kytice kuriérom určite stojí za to.

ZDROJ | Skyfall Services

Mr. Rose93%

Veľkosť:
59,4 MB
Platforma:
iOS 11.0 alebo novší, Android 5.0 alebo novší
Cena:
0,00 €

Aplikácia Mr. Rose vám umožní objednať si kvety na rôzne príležitosti z pohodlia domova. Stačí si vybrať z niekoľkých kategórií kytíc na rôzne príležitosti a kvetinárstvo, ktoré je k vám alebo k obdarovanej osobe najbližšie. Samozrejmosťou je možnosť tvorby vlastnej kytice, ako aj vloženie osobného venovania.

Komentáre k článku