AKO môžete získat až do 159 GB dát zadarmo

Dáta a opäť raz dáta. Tých mobilných, pre mnohých z nás, často nie je dostatok. Veď cez mobilný telefón alebo tablet chceme pozerať videá, počúvať hudbu, nezriedka potrebujeme poslať alebo prijať obrázky vo vyššej kvalite, než akú umožňujú messengerové služby. No a megabajty či gigabajty sa len tak míňajú. Ukážeme vám, ako jednoducho môžete získať bohatú porciu dát zadarmo.

Extra dáta za nákup v e-shope

Ak pre vás, ako zákazníka operátora Orange, nastal ten očakávaný okamžik, pri ktorom si výmenou môžete výhodne zadovážiť nový mobilný telefón, určite ste už prehľadávali jeho e-shop. Zrejme vám preto neunikla možnosť získania extra dát navyše. Tých môže byť až 60 GB. Avšak nepredbiehajme.

ZDROJ | Orange

Keď si pri kúpe cez e-shop Orangeu vyberiete niektorý z paušálov Go 10 €, Go 20 €, Go Data 15 € alebo ISIC, dostanete od operátora navyše každý mesiac počas celého jedného roka 2 GB. Takže na rok získate zdarma až 24 GB dát.

V prípade výberu vyššieho paušálu Go 30 €, Go 40 €, Go 65 € alebo Go Data 20 €, Go Data 30 € budete mať k dispozícii 5 GB dát mesačne po dobu dvanástich mesiacov. To teda znamená, že spolu dostanete až 60 GB dát zdarma. Navyše, všetky tieto bonusové extra dáta, ktoré od Orangeu v rámci tejto akcie dostanete, plnohodnotne využijete aj v rámci Európskej únie.

Dáta navyše za viazanosť a skupinu Navzájom zadarmo

Zrejme si už kladiete otázku, kde je tých 204 GB, ktoré avizujeme v nadpise článku. Poďme teda ďalej.

ZDROJ | Orange

Povedzme, že si vyberiete ktorýkoľvek z hlasových paušálov Go, pričom momentálne nepotrebujete nový telefón či iné zariadenie. Takže, ak sa rozhodnete využívať služby Orangeu na 15 mesiacov, dostanete teraz ako odmenu jednorazovú zľavu z mesačného poplatku do 20 € (podľa konkrétneho paušálu), k tomu ďalšiu zľavu 5% na mesačný poplatok, ktorá bude odrátavaná každý mesiac (napr. pri Go 30 € je to -1,50 €), ale hlavne, Orange vám počas celej doby viazanosti každý mesiac pridá aj ďalší 1 GB dát, využiteľný na Slovensku.

Počítajte s nami. V prípade hlasového paušálu Go 30 € a vyššieho dostanete: (12 mesiacov x 5 GB) + (15 mesiacov x 1 GB) = 75 GB. Pritom ak ste zakladateľom skupiny Navzájom zadarmo, tak sa vám dátový prídel bude počas 12 mesiacov navyšovať o ďalšie 2 GB: 75 GB + 24 GB = 99 GB. To vôbec nie je na zahodenie.

ZDROJ | Orange

Ak sú však dáta pre vás nevyhnutnosťou a vyberiete si z dátových paušálov Go Data, v tom prípade získate pri 15-mesačnej viazanosti buď hlasový bonus (do 200 minút mesačne), alebo dátový bonus (do 5 GB mesačne v SR).

ZDROJ | Orange

Opäť použime príklad a vezmime do úvahy paušál Go Data 30 €. Matematika nepustí a jasnou rečou hovorí, že: (12 mesiacov x 5 GB) + (15 mesiacov x 5 GB) = 135 GB. Čerešničkou na torte je to, že zakladateľ skupiny Navzájom zadarmo si aj v tomto prípade polepší o 24 GB viac: 135 GB + 24 GB = 159 GB. Tak tomu sa hovorí nádielka, ako od Mikuláša.

Ako vidíte, pri splnení určitých nenáročných podmienok, môžete byť operátorom Orange odmenení naozaj bohatou nádielkou dát. Bez problémov tak budete môcť sledovať obľúbené filmy či seriály, alebo počúvať hudbu bez toho, aby ste sa obmedzovali. Obzvlášť cez blížiace sa vianočné sviatky.

Článok bol pripravený v spolupráci s operátorom Orange.

ZdrojOrange

Komentáre k článku