AKO môžete v rodine ušetriť viac ako 460 €

Vianoce sú najkrajšími sviatkami roka. Tiež sú časom na stretnutie, obdarovanie a prinášanie radosti. Preto príde vhod každá príležitosť, pri ktorej môžete v rodine ušetriť. My vám teraz prezradíme ako.

Balíky Love do každej rodiny

Balíky služieb Love, ktoré kombinujú hlasový paušál, rýchly internet a digitálnu televíziu, už dobre poznáte. Pravidelne vás o nich informujeme na našich stránkach. Teraz ich však bude môcť využívať už naozaj takmer každý z vás. Orange totiž najnovšie umožňuje využívanie balíkov Love aj mimo pokrytia optickej siete. Ako sú teda po novom konvergentné balíky Love vyskladané?

Pre tých, ktorí nie sú v pokrytí optickej siete operátora Orange, sú balíky Love k dispozícii s hlasovými paušálmi Go v kombinácii s Domácim 4G internetom a Orange TV cez satelit. To je aktuálne novinkou ponuky Love, ktorá sa tak stáva dostupnejšou ešte väčšiemu okruhu záujemcov. Pre lepšiu predstavu si uveďme konkrétny príklad.

ZDROJ | Orange (Shutterstock)

V prípade najnižšieho balíka Love 30 € dostanete hlasový paušál Go 10 € so 100 minútami na volania, plus službu Nekonečné volania v Orangei (5 €) a až 2 GB dát, k nemu internet Home Optimal 4G (15 Mbit/s, 60 GB) a televíziu Home Basic „SatTV“ (20 kanálov). Navyše s týmto balíkom Love máte nárok na dotáciu na zariadenie vo výške 60 €.

Ak dotáciu využijete, získate ako benefit stanice Orange Šport a HBO počas 3 mesiacov zadarmo. V opačnom prípade bude benefitom jedna z týchto staníc zadarmo počas 24 mesiacov. Či dáte prednosť športu alebo filmom, je na vás.

Ak sa vám to máli a ste vo svojich potrebách náročnejší, vybrať si môžete aj ktorýkoľvek z vyšších balíkov Love. Tomu, pochopiteľne, zodpovedajú aj jednotlivé časti balíka i ďalšie benefity. A tých je viac než dosť pre každého, či už budete využívať balíky Love v pokrytí, alebo mimo pokrytia optikej siete.

Každý, kto si vyberie ľubovoľný balík Love, dostane na ďalšie tri Go paušály pre svojich blízkych zľavu 25 %. Pri balíkoch Love 40 € a vyšších budete mať televíznu stanicu Orange Šport na 2 roky zadarmo. Ak si vyberiete balík Love 50 € alebo Love 60 € a nevyužijete dotáciu na zariadenie, budete môcť pozerať Orange Šport aj HBO 2 roky zadarmo.

Noví zákazníci so službami na optike, ktorí si vyberú balík Love 40 € alebo vyšší, dostanú teraz televíziu a internet na 6 mesiacov bez poplatkov. Počas tejto doby tak za svoj balík Love zaplatíte o 20 € mesačne menej. Ak si to spočítate, tak zistíte, že v tomto prípade môžete ušetriť až 120 €.

ZDROJ | Orange (Shutterstock)

To ale zďaleka nie je všetko, ušetriť totiž môžete aj podstatne viac. Uveďme si ešte niekoľko ďalších príkladov.

Ako sme vyššie spomenuli, jedným z množstva benefitov, ktoré teraz môžete k balíkom Love získať, je sledovanie staníc Orange Šport a HBO bez poplatku počas 3 alebo 24 mesiacov. Prevedené na čísla:

  • Orange Sport – 3 €/m (3m x 3 € = 9 € alebo 24m x 3 € = 72 € )
  • Balik HBO – 7,49 €/m  (3m x 7,49 € = 22,47 € alebo 24m x 7,49 € = 179,76 €)

Ušetriť teda môžete minimálne 31,47 € (obe stanice na 3 mesiace zadarmo), ale aj 251,76 € (obe stanice na 2 roky zadarmo). Závisí to len od toho, ktorý z balíkov Love si vyberiete, či využijete dotáciu na zariadenie a podobne.

Ak ste mimo pokrytia optickej siete a vyberiete si balík Love 50 € alebo Love 60 € v kombinácii s Orange TV cez satelit a 4G internetom, budete mať Premium TV cez satelit v hodnote 9 € počas dvoch rokov zadarmo. Vyjadrené v číslach: 24m x 9 € = 216 €.

Takže, keď teraz obidva uvedené príklady spočítame, vychádza nám, že s balíkmi Love môžete počas dvoch rokov ušetriť aj viac ako 460 € (presnejšie 467,76 €). Tak to je paráda!

Odmena za vernosť

Byť verný sa oplatí, a to nie len v živote. Presvedčiť sa o tom môžete aj v Orangei. Ak ste zákazníkom operátora aspoň 2 roky a práve využívate balík Love 50 € alebo Love 60 €, prípadne hlasové aj fixné služby s platbou minimálne 50 € mesačne, Orange má pre vás i celú vašu rodinu tri špeciálne výhody v rámci vernostného programu Orange svojim.

Každý člen rodiny má nárok na výmenu nového mobilného telefónu o 6 mesiacov skôr než mu skončí viazanosť. Teda už po 18 mesiacoch. Automaticky tiež získavate možnosť podeliť sa o svoje dáta s tromi blízkymi v rodine. No a ak dobijete Prima kartu z paušálu, tak sa daný kredit automaticky zdvojnásobí.

Bohatá nádielka dát

Balíky Love ale nie sú iba o volaniach, televízii alebo internete do domácnosti. K hlasovým paušálom Go, ktoré sú súčasťou každého z balíkov Love, vám Orange teraz nadelí aj bohatú porciu mobilných dát. Pri Love 30 a Love 40 je to až osemnásobok oproti samostatnému paušálu Go. Ako to teda je s mobilnými dátami v balíkoch Love?

Love 30 € – 2 GB (250 MB v paušále Go 10)
Love 40 € – 4 GB (500 MB v paušále Go 20)
Love 50 € – 8 GB (4 GB v paušále Go 30)
Love 60 € – 20 GB (10 GB v paušále Go 40)

Ako vidíte, Orange ani s dátami nešetrí. Ak sa však o balíkoch Love, ako aj možných ďalších benefitoch, chcete dozvedieť viac, navštívte web operátora alebo najbližšiu predajňu Orange.

Vianočná ponuka Orangeu je zameraná predovšetkým na rodinu. Operátor pritom nezabúda ani na jej jednotlivých členov. Nech už si z tejto nádielky vyberiete čokoľvek, v každom prípade tým ušetríte nemalé prostriedky a získate pre seba to najlepšie.

Článok bol pripravený v spolupráci s operátorom Orange.

ZdrojOrange

Komentáre k článku