Ako asi znie výfukové potrubie F1? iXoost XiLO 5.1 vám to ukáže

Ak máte hlboko do vrecka, súčasne ste fanúškom F1 a radi si doprajete tie najšialenejšie veci, budete z dokovacej stanice iXoost XiLO 5.1 nadšení. Za svojich 3 800 eur, ktoré by vás tento zázrak po svojom uvedení mám približne stáť dostanete nádherný dok, ktorý bol priamo inšpirovaný motormi F1.

iXoost XiLO 5.1

iXoost XiLO 5.1

Do doku môžete umiestniť svoj iPhone, alebo iPod Touch a užívať si hudbu vo veľkom štýle z piatich reproduktorov, ktoré sú nasmerované priamo na vás. Ako sami môžete vidieť dizajn samotných reproduktorov je inšpirovaný výfukovým potrubím motoru F1. Dokonalé basy dostal na starosť subwoofer, ktorý je umiestnený v drevenom stojane celého doku.

iXoost XiLO 5.1

iXoost XiLO 5.1

Ak by ste u seba našli čiastku potrebnú na zakúpenie doku XiLO 5.1 a vyhýbate sa iOS, nemusíte zúfať. Dokovacia stanica je totiž vybavená aj Bluetooth 4.0 pripojením, takže môžete počúvať hudbu aj zo svojho tabletu, či ľubovoľného smartfónu. iXoost má navyše aj aplikáciu pre iOS, ktorá dokáže v tomto doku dokonale reprodukovať zvuk formuly rútiacej sa zákrutami. Tak čo? Idete do toho?

iXoost XiLO 5.1

Foto a zdroj: digitaltrends

Komentáre k článku