Aj vy môžete byť manažérom TESCA, hoci len v hre

Dnes si pozrieme jednu zaujímavú sociálnu hru, ktorá sa stala veľmi úspešnou u našich západných susedov. Môžete pomocou nej totiž riadiť TESCO a celý jeho chod a rozvoj tak bude iba na vás.

https://youtu.be/NzwUSdUSkkc

Hra Moje malé TESCO je okrem iOS dostupná aj pre smartfóny s operačným systémom Android a Windows Phone. Princíp hry je jednoduchý. Stanete sa manažérom malého obchodu TESCO a budete riadiť celú jeho prevádzku. Budete mať teda na starosti to, aby bolo v obchode vždy dostatok tovaru, aby boli vaši zákazníci spokojní a vracali sa do vášho obchodu. Ak budete úspešní, môžete z malého obchodu vytvoriť veľký hypermarket.

Moje male TESCO 2

Hra je prepojená s reálnym obchodným reťazcom TESCO, takže v nej nájdete produkty, ktoré väčšina z vás reálne pozná. Veľkou výhodou hry je, že úplne zadarmo a to tak samotná aplikácia, ako aj priebeh celej hry. Nechýba ani kompletná lokalizácia hry do slovenčiny.

Moje male TESCO 3

Moje male TESCO 6

Celá hra svojou grafikou pripomína hry typu SIMS a pravdepodobne bude najviac baviť vaše ratolesti. Začiatok hry je prepojený s návodom, aby ste sa naučili jednotlivé kroky a následne už plníte úlohy ako v bežnom obchode. Musíte postaviť rôzne sklady, naplniť ich potravinami a podobne. Samozrejme sa musíte starať aj o zákazníkov a tak je potrebné, aby ste vedeli ich potreby a podľa objednávali tovar.

Moje male TESCO 5

Hra Moje malé TESCO obsahuje aj multi-player mód, pomocou ktorého môžete veľmi jednoducho vymieňať tovar s inými používateľmi a súperiť tak s priateľmi o to, kto bude mať lepší obchod. Súčasťou hry sú aj informácie o aktuálnych akciách v reálnom TESCU, čo môže byť pre niektorých používateľov nepríjemné. Hra je však veľmi dobre spracovaná a tak ak patríte k fanúšikom tohto žánru hier, určite ju vyskúšajte.

Moje malé TESCO74%

Veľkosť:
98,5 MB
Platforma:
iOS 5.1.1 a novší, Android 2.3.3 a novší, Windows Phone 8 a novší
Cena:
0,00 €

Jednoduchá a graficky veľmi vydarená hra, ktorá vám umožní nahliadnuť do toho, čo všetko je potrebné k tomu, aby ste si mohli v hypermarkete kúpiť tovar, ktorý chcete.

Komentáre k článku