Aj váš tréning dokáže pomôcť slovenskému športu. Spoznajte appku iWatt

Nabíja vás energiou, keď športujete? Podeľte sa s ňou aj s ostatnými! Zoznámte sa s aplikáciou iWatt, s ktorou môžete pomôcť slovenským športovým klubom získať chýbajúce financie. Prípadne si doprajte bikesharing na mesiac zadarmo alebo ročné členstvo v športových aplikáciách. Predstavujeme vám appku, s ktorou budete mať energiu na rozdávanie. Doslova.

Ako premeniť pohyb na pomoc?

Je to veľmi jednoduché. Akúkoľvek formu pohybu, ktorú vykonáte, aplikácia iWatt transformuje na iWatty.

Je jedno, či deň začínate ranným behom, idete vypustiť dušu na bicykli, chodíte pešo do práce alebo len utekáte z jedného meetingu na druhý. iWatty získate sa všetky tieto aktivity. A čím viac iWattov nazbierate, tým viac dokážete pomôcť.

Máte svoj obľúbený športový klub?

Možno je vaše dieťa členom športového klubu. Možno v nejakom hráte vy alebo máte ten svoj obľúbený. Všetci vieme, že kluby na Slovensku, hlavne tie menšie, potrebujú finančnú podporu, ktorú je ale problém zohnať.

Práve tu beží na pomoc iWatt. Všetky iWatty, ktoré v aplikácii nazbierate, môžete darovať slovenským športovým klubom. Za ne následne kluby získajú finančnú podporu od partnerov aplikácie.

Stačí, keď odbehnete do obchodu po zeleninu alebo sa poprechádzate na lúke za mestom. Svojím pohybom dokážete pre klub zabezpečiť lepšie vybavenie, krajšie priestory alebo nové dresy.

Oslovte ľudí okolo seba a spravte z pomoci spoločenskú udalosť. Stiahnite si aplikáciu iWatt spoločne so svojou rodinou, kolegami či priateľmi. Zorganizujte skupinový beh alebo futbalový zápas. Vybehnite na najbližší kopec a užite si výhľad spoločne. Čím viac vás bude, tým lepšie sa zabavíte a tým viac energie uvoľníte pre dobrú vec.

Zapojte svojich fanúšikov

Trénujete športový klub alebo mu pomáhate iným spôsobom? Dajte o iWatte vedieť fanúšikom klubu, rodičom či priateľom a naštartujte sa spoločne. Radi vám v tom pomôžeme.

Začnite pomáhať už dnes

Čím skôr začnete aplikáciu používať, tým viac energie môžete posunúť ďalej. Stiahnite si iWatt zadarmo na Google Play alebo App Store a dajte svojmu pohybu vyšší cieľ. Viac informácií o aplikácii získate na stránke iwatt.sk.

Zdrojiwatt.sk

Komentáre k článku