Aj investície, nielen účty, môžu byť smart.

Aplikácia k fondom je súčasťou dobre známej aplikácie ČSOB SmartBanking. Skĺbila sa tak overená kvalita niekoľkonásobne ocenenej aplikácie, s praktickými potrebami investora.

CSOB Fondy PR 2
ZDROJ | ČSOB

Prečo fondy? Aplikácia doposiaľ ponúkala prehľad o účtoch, úveroch, kartách, či poistení. Klientom však vo svojich produktoch chýbali práve fondy. Pri fondoch, na rozdiel od ostatných produktov banky, nepoznáme vopred všetky parametre. Investície je dôležité sledovať priebežne, čiže je výhodou mať ich po ruke kedykoľvek a kdekoľvek.

Čo získate s fondmi v ČSOB SmartBankingu? Veľmi jednoduchý prehľad zloženia svojho portfólia po jednotlivých fondoch, ako aj jeho celkovú hodnotu prepočítanú do EUR.

Nepamätáte si, kedy a za koľko ste investovali? Odpoveď nájdete v histórii pohybov, s jednoduchým či detailným prehľadom vašich obchodov.

CSOB Fondy PR 4
ZDROJ | ČSOB

Ak hľadáte informácie o svojom zhodnotení, aj na toto má ČSOB SmartBanking riešenie. Vyberte si z viacerých zobrazení zhodnotenia, alebo sa pozrite vo vývojom grafe, počas akého obdobia životnosti fondu ste investovali.

Samozrejmosťou je aj získanie prehľadu o fondoch svojich detí, či o osobe, ktorej ste disponentom.

A čo ak som investoval pravidelne trvalým príkazom? Aplikácia zobrazuje všetky investície, či už jednorazové na pobočke, alebo pravidelné cez Investičný program, ako aj investície cez ČSOB  Internetbanking 24.

CSOB Fondy PR 3
ZDROJ | ČSOB

Fondy v ČSOB SmartBankingu sú určené tým, ktorí chcú nosiť investície stále so sebou, a tým, čo chcú mať svoje investície smart.

SmartBanking

Veľkosť:
39,2 MB
Platforma:
iOS 8.0 a novší, Android 2.3 a novší, Windows Phone 8 a novší
Cena:
0,00 €

Vynikajúca banková aplikácia, ktorá ponúka všetky potrebné funkcie ako aj možnosť rýchleho oskenovania IBAN čísla účtu pomocou vstavaného skeneru, alebo možnosť vytvárania QR platieb.

Komentáre k článku