Aj firma Thermaltake ukázala v Číne profesionálne herné skrine

Na výstave Computex 2019 v tchajwanskom Taipei sme si nenechali ujsť futuristické herné skrine. Po značke AZZA sa na výstave ukázali aj Thermaltake skrine.

Na Computexe 2019, na ktorom sme nechýbali, sme mali možnosť vidieť množstvo podsvietených herných skríň, ktoré vyzerajú ako z budúcnosti.

Firma sa okrem herných skríň, venuje aj herným kreslám či podsvieteným klávesniciam. Na výstave Computex 2019 sa ukázala nová hliníková PC skriňa A700. Skrini nechýba sklenená stena, ktorá umožní vidieť vnútro počítaču. Zároveň skrini nechýbajú ochranné prvky proti padajúcemu prachu.

Pozrite siV Taipei sme videli futuristické PC skrine od spoločnosti AZZA

Thermaltake A700 disponuje miestom na niekoľko ventilátorov a tiež na tekuté chladenie. Väčšina zariadení firmy Thermaltake využíva RGB podsvietenie a TT RGB PLUS softvér, ktorý slúži na ovládanie tohto podsvietenia. Výhodou je, že softvér ponúka praktickú aplikáciu, ovládanie cez hlasové príkazy či podporu pre asistentku Amazon Alexa. Zároveň podporuje Razer Chroma.

Firma Thermaltake tiež ukázala profesionálne herné kreslá XC500 a XF100, ktoré ponúkajú pravú kožu a ergonomický dizajn, ktorý je vhodný na chrbát. Nechýba možnosť polohovania.

Novinkou tiež je zariadenie Thermaltake Toughram RGB. Ide o druh DDR 4 RAM pamäte, ktorá ponúka 3 000 MHz, 3 200 MHz a 3 600 MHz a 26 GB. Príslušenstvo disponuje RGS podsvietením so 16,8 miliónov farbami.

Pozrite siASUS uviedol na Computexe nové VivoBooky S13, S14 a S15

Spoločnosť Thermaltake na výstave Computex 2019 ukázala, ako má vyzerať profesionálne chladenie počítačov v kombinácii so štýlovou podsvietenou skriňou.

Všetky tieto riešenia sú určené profesionálnym hráčom multiplayerových eŠportov. Ceny či dátumy vydania spoločnosť Thermatake neoznámila. Jedine pri pamäti Toughram RGB je známe, že sa na trhu objaví približne v júli 2019. Čo na tieto futuristické novinky z dielne Thermaltake poviete?

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy COMPUTEX 2019 ďakujeme spoločnosti ASUS, ktoré hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX v Taipei. Za dátové pripojenie v Taipei ďakujeme operátorovi Orange.

Komentáre k článku