Aiwa prináša dizajnovo čisté, no mimoriadne pohodlné slúchadlá s ANC

ZDROJ | Aiwa

Ani Aiwa neostáva s vývojom slúchadiel pozadu. Svoje portfólio nedávno rozšírila o nový model plne bezdrôtových slúchadiel s aktívnym potláčaním hluku. Aiwa HSTBTN-800BK, tak sa slúchadlá volajú, budú dostupné už aj na európskom trhu.

ZDROJ | Aiwa

Slúchadlá disponujú funkciou ANC, ktorá je ideálna pre využitie v rušnom meste, alebo rovnako dobre poslúži na lepšie sústredenie v kancelárii. O bezdrôtový prenos zvuku sa stará Bluetooth 4.0 (A2DP/AVRCP/HSP/HFP). Li-ion polymérová batéria má kapacitu 290 mAh, zabezpečí počúvanie hudby na 16 hodín. V prípade aktivovaného ANC sa čas prevádzky zníži o polovicu. Batéria sa na plnú kapacitu sa dobije za 3 hodiny.

ZDROJ | Aiwa

O kvalitný zvuk sa starajú 40 mm dynamické neodymové meniče s frekvenčnou charakteristikou 20 Hz až 20 kHz pri citlivosti 105 dB, impedancii 32 ohmov a maximálnym výkonom 10 mW. Výkon redukcie hluku je až 18 dB. Hmotnosť slúchadiel je 160 gramov.

ZDROJ | Aiwa

Vďaka vstavaným mikrofónom je možno využívať slúchadlá aj na telefonické hovory a komunikáciu s hlasovým asistentom. Ovládacie prvky na mušliach slúžia na reguláciu hlasitosti, prehrávanie, či posúvanie skladieb a prijímanie/ukončovanie hovorov.

Už tradične sú slúchadlá od Aiwi dodávané s kompletnou súpravou príslušenstva. V našom modeli nájdeme okrem samotných slúchadiel nabíjací kábel (microUSB) z opleteného nylonu s hliníkovým puzdrom a svorkou zo syntetickej kože, audio kábel s 3,5 mm jackom a puzdro na prenášanie.

ZDROJ | Aiwa

Slúchadlá prichádzajú do európskej distribúcie, ich oficiálna cena zatiaľ nie je známa, vo Veľkej Británii sa predávajú za 109 libier.

ZdrojAiwa

Komentáre k článku