AirLive IoT Smart Home postráži deti i domácnosť

ZDROJ | AirLive

Ak máte malé deti, tak istotne dobre viete, že niekedy by ste potrebovali sto očí, sto rúk. S tým vám však môžu pomôcť inteligentné zariadenia zo sady AirLive IoT Smart Home. A navyše postrážia aj vašu domácnosť.

https://www.youtube.com/watch?v=uxWWSSU_WOM

Pozrite siTelekom SmartHome – domácnosť pod drobnohľadom cez mobil

ZDROJ | AirLive

Aby ste mali svoje ratolesti „na očiach“, Wi-Fi kamerou Smart Cube 300W si môžete vytvoriť video pestúnku a sledovať, čo sa v postieľke alebo izbičke deje prostredníctvom smartfónu, tabletu či notebooku.

ZDROJ | AirLive

Pozrite siZSE Smart Domov – dostupná inteligentná domácnosť

Kamera je vybavená aj nočným videním, pohybovým senzorom i senzorom vlhkosti a teploty. Ak by teda do vašej domácnosti vnikol nezvaný hosť, kamera ho zaznamená a upozorní vás.

ZDROJ | AirLive

Pozrite siShield by LAMAX Tech – bezdrôtový ochranný systém nielen do domácnosti

Pohybový PIR senzor z tejto sady, ako aj inteligentnú zásuvku oceníte napríklad aj v situácii, keď si vaše dieťa v noci zmyslí, že chce ísť na WC alebo sa napiť. Aby však nešlo potme, táto kombinácia zabezpečí rozsvietenie príslušného svetla.

ZDROJ | AirLive

Celú sadu AirLive IoT Smart Home zariadení, pripojiteľných prostredníctvom centrálnej jednotky, môžete ovládať a nastavovať pomocou mobilnej aplikácie.

ZDROJ | AirLive

V tlačovej správe cena kitu nie je uvedená. Ak sa nám ju od zástupcov AirLive podarí zistiť, budeme vás o nej informovať.

ZdrojAirLive

Komentáre k článku